Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce zaskakujące wyglądem

Współczesna oferta mebli dziecięcych jest bardzo szeroka. Wybierać można z przeróżnych designów i odcieni, często zaskakujących. W dzisiejszym artykule mamy zamiar przedstawić Państwu kolekcje mebli dziecięcych, które przykuwają uwagę na pierwszy rzut oka. Pokażemy Państwu łóżka dziecięce w postaci samochodów wyścigowych i pokażemy unikalne pokoje dziecięce z litego drewna. Oferta dzięki której można dziecku stworzyć oryginalny pokój wprost wzywający do gir i zabaw. Rozpoczniemy od mebli dziecięcych dla dziewcząt.

 

 

Nietypowy design mebli dziecięcych dla dziewcząt

Ciekawą ofertę mebli dziecięcych dla małych dziewczynek i dorastających nastolatek, oferuje belgijski producent. Łóżka dziecięce w postaci cudownego różowego samochodziku czy bajkowej karocy dla małej księżniczki. Pomysłowy design, elegancki wygląd i wysokie bezpieczeństwo, to podstawowe cechy tych łóżek. Posiadają one barierki po obu stronach oraz zaokrąglone krawędzie.

 

   

 

Łóżka dziecięce prezentowane na dołączonych zdjęciach nie są talko zwykłym miejscem do spania, ale wręcz wzywają do gier i zabaw. Przedstawione konstrukcje oferują przestrzeń spania 90x200 cm, wystarczającą nawet dla dorastających nastolatek. Wygląd i opracowanie takiego łóżka dziecięcego może być oryginalnym elementem pokoju dziecięcego i zadowoli na pewno większość małych księżniczek.

 

Dla dorastających nastolatek i studentek polecamy tak samo oryginalny, ale nieco bardziej tradycyjny design. Bardzo popularna pod tym względem jest kolekcja mebli dziecięcych Amori. Kolekcja eleganckich, romantycznie nastawionych mebli. Kolekcja na pewno oryginalna i jedyna w swym rodzaju.

 

  

 

W kolekcji tej nie brakuje nawet łóżka z baldachimem czy nietypowego biurka, ale również pozostałe elementy kolekcji są jak najbardziej unikalne. Elementem dekoracyjnym wszystkich mebli tej kolekcji jest motyw serduszka, motyw bliski wszystkim dorastającym pannom. Nie ważne czy zdecydują się Państwo na łóżko dziecięce w postaci samochodzika, czy kolekcję mebli dziecięcych Amori, zawsze nabywacie meble wysokiej jakości, która u belgijskiego producenta jest standardem.

 

 

Nietypowy design mebli dziecięcych dla chłopców

Oczywiście najszersza oferta łóżek dziecięcych w postaci samochodów wyścigowych, wozów strażackich czy autobusów, przeznaczona jest dla chłopców. Wygląd tych łóżek jest bardzo inspirujący a dopracowanie do najmniejszego szczegółu wręcz wciąga do gier i zabaw. Belgijski producent nie korzysta z prostych rozwiązań typu namalowane koła, ale doprowadza swe konstrukcje do doskonałości i „prawie“ nie do odróżnienia od prawdziwych. Koła z felgami i oponami są tego dowodem. Łóżka są do dyspozycji w wielu różnych odcieniach, a do dyspozycji są kolejne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego w podobnym stylu, jak na przykład szafa w postaci stacji paliw. Oczywiście na samochodach wyścigowych oferta się nie kończy i do dyspozycji jest również wóz strażacki czy prawdziwy londyński autobus.

 

  

 

Na dołączonych zdjęciach sami państwo mogą ocenić wspominane konstrukcje. Również w łóżkach dla chłopców producent pamiętał o elementach bezpieczeństwa i dyskretnie wkomponował do konstrukcji barierki oraz zastosował zaokrąglone krawędzie znacznie obniżające ryzyko wypadku podczas gier i zabaw.

 

A co oferuje belgijski producent do aranżacji pokoju studenckiego? Z wielu pomysłów i kolekcji przedstawimy dzisiaj pokój studencki Alex. Stylowe meble, na pewno bardzo atrakcyjne dla dorastających chłopców. Meble z litego drewna w kolorze naturalnego drewna oferujące szeroki wybór pojedynczych elementów wyposażenia pokoju studenckiego, umożliwiający zestawienie pokoju dokładnie według potrzeb studenta.

 

  

 

Z mebli tej kolekcji student może korzystać nawet w chwili usamodzielnienia się i mogą one tworzyć podstawę umeblowania jego pierwszego mieszkania. Wysoka jakość materiału wykorzystanego do produkcji i wysoka jakość wykonania to charakterystyczne cechy tej kolekcji.

 

Oferta nietypowych mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego czy studenckiego jest w naszym sklepie Meble Aldo bardzo szeroka co jest efektem zamierzonym. Staramy się by w naszej ofercie dosłownie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.