ceneo
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Salon

Centralnym miejscem każdego domu jest salon – to również miejsce, gdzie można odpocząć. By czuć się prawdziwie komfortowo w takim wnętrzu, warto poszukać idealnych mebli do salonu, które będą odpowiadać potrzebom i gustom estetycznym wszystkich… Więcej

Potrzebujesz pomocy?
Janusz
+48 796 693 889
Po - Nie 8:00 - 18:00

Salon

Centralnym miejscem każdego domu jest salon – to również miejsce, gdzie można odpocząć. By czuć się prawdziwie komfortowo w takim wnętrzu, warto poszukać idealnych mebli do salonu, które będą odpowiadać potrzebom i gustom estetycznym wszystkich użytkowników.

Meble do salonu oraz meble do pokoju dziennego

Wybór mebli do salonu powinien być dyktowany potrzebami domowników, funkcjonalnością oraz względami estetycznymi. Meble pokojowe powinny być piękne, a jednocześnie mocne – warto zatem poszukać takich mebli, które będą nie tylko tanie, ale również bezpieczne. Odpowiednio dobrane meble do pokoju dziennego dodadzą mu charakteru i będą określać styl całego mieszkania. Przy wyborze mebli do salonu warto uwzględnić kolorystykę ścian i podłogi – meble mogą bowiem stanowić albo piękny dodatek do wybranej kolorystyki pokoju, albo być najmocniejszym akcentem wyróżniającym się na tle całości.

Nowoczesne meble do salonu i pokoju dziennego

Zastanawiając się nad aranżacją salonu, już na początku trzeba określić styl, w jakim utrzymane będzie wnętrze. Czy lepsze będą meble klasyczne, bo będą pasować do każdego koloru ścian i podług? A może lepiej zdecydować się na styl bardziej nowoczesny? Nowoczesne meble do salonu cieszą się coraz większą popularnością – ich wielką zaletą jest to, że nie są to gotowe, całe komplety, ale pojedyncze elementy, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Nowoczesne meble do pokoju dziennego odznaczają się niestandardową formą, czasami zaskakującą kubaturą lub nietypowym materiałem, z którego zostały wykonane.

Meble pokojowe – zestawy, komplety mebli do salonu

Najbardziej uniwersalnym wzorem nowoczesnych mebli do salonu są klasyczne meble w nietypowym kolorze. Biały stolik kawowy? Czemu nie! Czarna komoda – to też świetne rozwiązanie! Nowoczesnego charakteru całemu wnętrzu można dodać poprzez zastosowanie mebli w jednolitym, wyrazistym kolorze – wszystko jest dopuszczalne. O nowoczesności świadczą również nietypowe formy mebli. Na zestaw mebli do salonu oraz pokoju dziennego może składać szafka RTV o zasłoniętych półkach, biblioteczka w kubistyczne wzory oraz minimalistyczny stolik do kawy, a wszystko to utrzymane w mocnym kolorze. Do takiego zestawu mebli do salonu wystarczy wybrać odpowiednią sofę oraz dodatki wystroju salonu i wnętrze zacznie wyglądać jak z katalogu dekoratorskiego.

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie