Transport i płatność

Transport i płatność:

Sklep Meble Aldo nie pobiera opłat za transport zakupionych w naszym sklepie mebli o wartości powyżej 2080 zł! Darmowy transport na terenie całego kraju! Płacisz tylko za zamówiony towar! 

Darmowy transport nie obejmuje usługi wniesienia!

Jeżeli wartość zamówionego towaru jest niższa, transport zostanie naliczony w wysokości zgodnej z tą taryfą:

do 417 PLN - 62 PLN

417 do 833 PLN - 82 PLN

833 do 1250 PLN - 102 PLN

1250 do 1660 PLN - 122 PLN

1660 do 2080 PLN - 195 PLN

 

Płatność za towar zamówiony w naszym sklepie można przeprowadzić na kilka sposobów. Warto podkreślić, że w sklepie Meble Aldo nie wymagamy płatności przed otrzymaniem towaru (wyjątek stanowią zamówienia hurtowe, oraz zamówienia których wartość przekracza 6.000zł). Za towar wystarczy zapłacić w momencie dostawy przedstawicielowi firmy kurierskiej. Dokładny termin dostawy zgłaszają klientom nasi pracownicy z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli towar wygląda inaczej niż Państwo sobie wyobrażali, można zrezygnować z jego odbioru.

 

W przypadku wyboru płatności przelewem, prosimy nie dokonywać przelewu przed wysyłką towaru. Zamówienie to nie faktura, prosimy o wstrzymanie się do momentu, kiedy skontaktuje się z Państwem nasz pracownik i wyśle dokumenty potrzebne do realizacji przelewu, w momencie zatwierdzenia dostawy przez producenta. Płatności dokonane na podstawie zamówienia nie mogą zostać automatycznie zaksięgowane, co może spowodować opóźnienia w dostawie.

 

1. Płatność za pobraniemPłatność gotówką bezpośrednio u kierowcy lub dostawcy, w momencie odbioru towaru.

2. Płatność przelewemPłatność musi zostać zrealizowana minimum 3 dni przed realizacją dostawy, na podstawie dokumentów wysłanych przez Biuro Obsługi Klienta. Prosimy o wstrzymanie się z przelewem do czasu otrzymania drogą mailową od pracownika BOK potwierdzenia zamówienia i dokumentów potrzebnych do dokonania przelewu.

3. Karta płatnicza - Cena za towar zostanie zapłacona przez kupującego za pośrednictwem systemu płatności Comgate.

4. Płatność gotówką Płatność pracownikowi sklepu Aldo bezpośrednio przy odbiorze towaru, w siedzibie firmy.

5. Zwrot towaru - Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia zamówionego towaru w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

 

  

Życzymy udanych zakupów i długoletniego zadowolenia z mebli zakupionych w sklepie Meble Aldo. 

Alexandra Bartecká 
Dyrektor