ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport


Transport i płatność

Transport i płatność:

Sklep Meble Aldo nie pobiera żadnych opłat za transport towaru! Darmowy transport na terenie całego kraju! Płacisz tylko za zamówiony towar! 

Darmowy transport nie obejmuje usługi wniesienia!

Płatność za towar zamówiony w naszym sklepie można przeprowadzić na kilka sposobów. Warto zapamiętać, że w sklepie Meble Aldo nie ma potrzeby opłacania czegokolwiek przed otrzymaniem towaru (wyjątek stanowią zamówienia hurtowe, oraz zamówienia których wartość przekracza 6.000zł). Za towar wystarczy zapłacić w momencie dostawy przedstawicielowi firmy kurierskiej. Dokładny termin dostawy nasi pracownicy zgłaszają klientom z wyprzedzeniem. Jeżeli towar wygląda inaczej niż Państwo sobie wyobrażali, można zrezygnować z jego odbioru.

 

W wypadku potrzeby opłacenia przelewem, prosimy nie dokonywać przelewu przed wysyłką towaru. Zamówienie to nie faktura, prosimy na wstrzymanie się do momentu kiedy skontaktuje się z Państwem nasz pracownik i wyśle potrzebne dokumenty do realizacji przelewu w momencie zatwierdzenia dostawy przez producenta. Płatności dokonane na podstawie zamówienia nie mogą być automatycznie zaksięgowane, co może spowodować opóźnienia w dostawie..

 

1. Płatność za pobraniem (Płatność gotówką bezpośrednio  u kierowcy lub dostawcy, w momencie odbioru towaru) 
2. Płatność przelewem
(Płatność musi zostać zrealizowana na  minimum 3 dni przed realizacją dostawy, na podstawie dokumentów wysłanych przez Biuro Obsługi Klienta.  Prosimy o wstrzymanie się z  przelewem do czasu otrzymania drogą mailową od pracownika BOK potwierdzenia zamówienia i dokumentów do przelewu.
3. Płatność gotówką 
(Płatność pracownikowi sklepu Aldo  bezpośrednio przy odbiorze towaru, w siedzibie firmy)
4. Płatność w systemie Pay-U, szybki przelew.
5. Zwrot towaru.Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia zamówionego towaru w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

6. i-Raty - bezpośrednio na stronach Platformy Ratalnej można dokonać wszelkich formalności związanych z zakupem na raty.Raty

 

 

  

Życzymy udanych zakupów i długoletniego zadowolenia z mebli zakupionych w sklepie Meble Aldo. 

Alexandra Bartecká 
Dyrektor

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie