O nas

Sprzedaż mebli to odpowiedzialność. To produkt, który będzie z Tobą przez lata, więc jakość jest priorytetem w ALDO. Dokładnie oceniamy producentów i ich produkty i staramy się, aby jakość była przystępna dzięki rozsądnym cenom. Działamy na rynku meblarskim od 15 lat, więc śmiało możemy powiedzieć, że nie jesteśmy nowicjuszami.

Nasi dostawcy pochodzą z Belgii, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Posiadamy wyłączne przedstawicielstwa w krajach, w których działamy, dzięki czemu nasza oferta jest wyjątkowa na rynku.

Oferujemy szeroki wybór mebli dziecięcych, w tym nasze popularne łóżka piętrowe dla dzieci. Nasze meble dziecięce dzielimy na kategorie - pokoje dziecięce, designerskie pokoje dziecięce i meble dziecięce, w których można znaleźć wszystkie produkty osobno. Poza pokojami dziecięcymi można u nas wybrać meble do kuchni, salonu, jadalni, łazienki, przedpokoju i innych części domu. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również meble luksusowe, a naszą ofertę często uzupełniamy o oryginalne produkty od nowych dostawców.

Aktualności, wydarzenia i inne aktualizacje można śledzić na naszych kanałach społecznościowych - Facebooku i Instagramie.

Jako sklep internetowy z meblami zdobyliśmy również wiele nagród, z czego jesteśmy dumni. Już dziesiąty rok nasza satysfakcja klientów w Google i na Facebooku utrzymuje się w przedziale 94-96%.

Oferowane przez nas meble są certyfikowane zgodnie z normami Unii Europejskiej i dlatego nadają się do wyposażenia pokoi dziecięcych z punktu widzenia bezpieczeństwa. Hiszpańskie Meble Dziecięce zdobyły wielu klientów dzięki nowemu, unikalnemu podejściu do urządzania pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe o nowoczesnym designie i w wielu kolorach to dokładnie to, czego brakowało na naszym rynku. Cieszymy się, że możemy być wyłącznym dostawcą tych mebli w Czechach. A po czym można poznać meble z danego kraju i ich jakość? Po prostu po markach, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej i niestandardowych pakietach, które dostarczamy do domu. I to bezpłatnie na terenie całej Republiki Czeskiej i Słowackiej. Każda kolekcja została wyprodukowana i zaprojektowana w Czechach, Francji, Niemczech, Belgii lub Danii. Kraj pochodzenia powinien być jedną z głównych informacji przy sprzedaży mebli!

Nie tylko sprzedaż, ale także serwis od ponad 15 lat

  • Średni czas dostawy dla wszystkich produktów 4,2 dnia, 94% klientów dostarczonych w ciągu 6 dni
  • Możesz skorzystać z bramki płatności Comgate, przelewu bankowego lub płatności za pobraniem
  • Działamy również na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech
  • Możesz zapłacić za swoje meble po dostawie, dostarczamy własnymi pojazdami i wykwalifikowanymi kierowcami
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 2080 PLN (więcej warunków)
  • Sprzedajemy meble z certyfikatem jakości i pod ochroną ISO
  • Można nas również znaleźć na Heureka CZ i Heureka SK
  • Instrukcje montażu online, rysunki techniczne ze szczegółowymi wymiarami

Staramy się wybierać meble, które są przede wszystkim wysokiej jakości, a jednocześnie pozostają niedrogie i oryginalne. Co tydzień na naszej stronie internetowej można znaleźć zaktualizowany asortyment towarów i co tydzień można znaleźć nową kolekcję, która jest w jakiś sposób interesująca.

Wypróbujemy meble dla Ciebie, z nami nie możesz wybrać źle

Każdy z produktów, które prezentujemy na naszej stronie, został przez nas wypróbowany, a zwłaszcza w przypadku mebli dziecięcych, dzieci same wypróbowują meble, zanim zaoferujemy produkt Tobie, klientowi. Z meblami Aldo pokój dziecięcy, ale także inne rodzaje wnętrz, to po prostu prawdziwy świat. Dbamy o design, lubimy design i zawsze staramy się prezentować tylko takie meble, które sprawią, że Twój dom będzie nie tylko piękniejszy, ale i doskonalszy.

 

Wiedzieć wszystko o meblach, i to nie tylko dziecięcych, ale i tych dla dorosłych, to dla nas nie przywilej, ale zasada. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami, a także jesteśmy zaangażowani w projekty. Jest to również możliwe tylko wtedy, gdy współpraca między nami jako dealerami a producentem odbywa się na zasadzie wyłączności. Meble to historia, meble to nie tylko sprzedaż, na pewno nie u nas w Aldo Meble. Mamy nadzieję, że Ty również dołączysz do wielu zadowolonych klientów, którzy już mają nasze projekty w domu.


Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym personelem lub wyślij e-mail na adres
info@meble-aldo.pl

+420 724 777 014

Główna infolinia telefoniczna, pod którą można skontaktować się z każdym z naszych dealerów, lub więcej informacji w naszych kontaktach.

Twój zespół Aldo Meble