ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Przedpokój

Przedpokój to nie tylko sortownia płaszczy. Przedpokój jest bramą do każdego mieszkania, należy zatem zwrócić szczególną uwagę jego wystrój. Jeżeli twoją wizytówką jest mały korytarz pełen butów i płaszczy bez możliwosci ich odpowiedniego… Więcej

Potrzebujesz pomocy?
Infolinia
+48 796 693 889
Po - Nie 8:00 - 18:00

Przedpokój

Przedpokój to nie tylko sortownia płaszczy. Przedpokój jest bramą do każdego mieszkania, należy zatem zwrócić szczególną uwagę jego wystrój. Jeżeli twoją wizytówką jest mały korytarz pełen butów i płaszczy bez możliwosci ich odpowiedniego przechowywania, to najwyższy czas na zmiany. Nawet z minimum środków, można czasami dokonać cudów.
Meble do przedpokoju z naszej oferty rozwiążą typowe problemy z zagospodarowaniem pierwszego pomieszczenia twojego mieszkania . Umeblowanie przedpokóju zazwyczaj składa się z klasycznego kwartetu szafa, komoda, lustro i szafka do butów. W czym możemy pomóc? W wygodnym przechowaniu butów dla czteroosobowej rodziny, zarezerwowaniu miejsca na półce dla gości, starannym przechowaniu kluczy, tak byś już nigdy nie zapomniał ich w domu. Wystarczy poświęcić trochę czasu doborowi odpowiednich mebli i stworzyć z przedpokoju oazę porządku i przyjemnych wrażeń.

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie