ceneo
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Kuchnia, jadalnia

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu – tu rodzina spotyka się, by wspólnie przygotować posiłki i porozmawiać ze sobą. Ważne więc, by meble kuchenne tworzyły w niej przestrzeń, która pomieści wszystkich domowników – pojemne… Więcej

Potrzebujesz pomocy?
Janusz
+48 796 693 889
Po - Nie 8:00 - 18:00

Kuchnia, jadalnia

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu – tu rodzina spotyka się, by wspólnie przygotować posiłki i porozmawiać ze sobą. Ważne więc, by meble kuchenne tworzyły w niej przestrzeń, która pomieści wszystkich domowników – pojemne szafki, duży blat roboczy, witryny kuchennekomody kuchenne to meble, które powinny znaleźć się w każdej kuchni.

Drugim miejscem, które scala rodzinę i daje okazję do wspólnego przebywania ze sobą, jest jadalnia. Szukając idealnych mebli do jadalni warto rozejrzeć się za stołami z krzesłami, które wpiszą się w ogólna stylistykę mieszkania, ale jednocześnie podkreślą charakter tak wyjątkowego miejsca jakim jest jadalnia.

Meble kuchenne – meble do kuchni i jadalni

Kuchnia to miejsce, które należy meblować ze szczególną pieczołowitością. Meble kuchenne powinny być wybierane z uwzględnieniem czynności, które będą tam wykonywane. Blaty powinny być odporne na zarysowania nożem, a fronty mebli do kuchni nie mogą być podatne na czynniki takie jak para wodna czy wysokie temperatury. Meble do kuchni powinny być również odporne na brud, o który w kuchni nie jest trudno.

Meble do jadalni z kolei winny być eleganckie – przecież to właśnie w tym miejscu podejmujemy gości na uroczystych obiadach i kolacjach. Ponadto powinny być odporne na zabrudzenia i zarysowania, a do tego powinno się łatwo je czyścić.

Nowoczesne meble do kuchni i jadalni

Nowoczesne meble do kuchni muszą być wielofunkcyjne – w końcu w domach tętniących życiem kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem. Najpopularniejszym rozwiązaniem w polskich domach są zestawy kuchenne na które składają się szafki wiszące i szafki stojące z blatem kuchennym. Coraz więcej osób decyduje się jednak na nietypowe rozwiązania w postaci witryn kuchennych lub komód kuchennych – są bardzo eleganckie, ale również funkcjonalne.

Z kolei nowoczesne meble do jadalni powinny składać się ze stołu do jadalni oraz odpowiednich krzeseł, które okaż się bardzo wytrzymałe i eleganckie. Ogromny wybór stołów z krzesłami sprawia, że każda rodzina znajdzie tu coś dla siebie.

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie