Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietuzinkowe regały w bezkonkurencyjnej cenie

Tania aranżacja wnętrz nie musi zawsze oznaczać meble o niskiej jakości. Kolekcja regałów Kaa francuskiego producenta Parisot słynie z jakościowych mebli w przystępnej cenie. Design regałów Kaa jest prosty, praktyczny i z elementami retro. Cechą charakterystyczną kolekcji Kaa jest opcja zmiany koloru wnętrz z czarnego na biały i odwrotnie. Regały Kaa będą idealne do salonu, biura lub sypialni. Regałami można również dane wnętrze optycznie podzielić na stefy.   

Regał do sypialni 

Do sypialni polecamy z kolekcji Kaa dwa modele regałów. Mniejszy regał, który będzie stolikiem nocnym ustawionym zaraz obok łóżka. Będzie to niski i praktyczny stolik z jedną otwartą przestrzenią na drobiazgi i książki. Drugi model regału jest już wyższy i może slużyć jako komoda. Atutem pojedyńczych regałów jest prosty montaż i możliwość zmiany koloru wnętrza z czarnego na biały.  

 

          Otwarta szafa Garnitur dębowy ekstra duży II      

 

 

Regał do salonu lub biura 

Regały Kaa znajdą największe zastosowanie w salonie i w biurze. Regał może zmienić się w stolik RTV lub na mała biblioteczkę. Polecamy połączyć dwa regały obok siebie i optycznie podzielić wnętrze. Naprzykład w biurze. Możliwości jak ustawić regały jest naprawdę mnóstwo. Na dodatek je zawsze można przemieścić do nowego wnętrza lub mieszkania. 

 

                                Półka designerska Ten glossy white    

 

Proste, eleganckie, nowoczesne i tanie. To są francuskie i hiszpanskie meble. Mogą się zamienić w stolik nocny, biblioteczkę, komodę lub w stolik RTV. Do produkcji użyto płytę laminowaną. Meble mogą być tanie i jakościowe.