Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżeczko dziecięce z wydłużonym okresem eksploatacji

Na obecnym rynku już dzisiaj istnieje szeroka oferta łóżeczek dziecięcych z wydłużonym okresem eksploatacji. Koniec z wyrzucaniem lub sprzedawaniem łóżeczka po dziecku. Właściwy zakup łóżeczka dziecięcego pozwoli oszczędzić czas, pieniędze i nerwowe sytuacje z zakupem nowego łóżka. 

Producenci mebli każdym rokiem uaktualniają oferty mebli dziecięcych. Dzisiaj już możemy zakupić lóżeczko dziecięce, które możemy rozłożyć na klasyczne łóżko. Według designu łóżka i przeznaczonej powierzchni spania po rozłożeniu łóżka, może być łóżko eksploatowane do 6 lub aż do 14 lat dziecka. Niektóre łóżeczka dziecięce z powierzchnią spania 70x140 cm mają po rozłożeniu na klasyczne łóżko powierzchnię spania 90x190 cm. Taki model łóżka jest przedstawiony na zdjęciach ilustracyjnych. 

Pokój dziecięcy przed urodzeniem niemowlęcia 

Najbardziej ekskluzywny design, jaki kiedykolwiek mieliśmy w naszej ofercie. Piękne designerskie łóżeczko, które kupujesz dla swojego maluszka przed urodzeniem, potem zdejmujesz panel boczny, masz świetne łóżko dla przedszkolaka, a zanim maluch zacznie chodzić do szkoły, tata zamienia łóżeczko, dla niemowlaka w dziecięcy pokój dla ucznia. Dzięki meblom Aldo Twoje dziecko dorośnie i nadal oszczędza pieniądze, ponieważ początkowa inwestycja w łóżeczko zwróci się wielokrotnie. Jak to jest z tym łóżeczkiem? Zaczynasz od tego że kupujesz kompaktowe łóżeczko dla niemowlaka z wielkością miejsca do spania o wymiarach 70x140 cm. Po drugiej stronie łóżeczka znajduje się bardzo praktyczny regał, z którego oczywiście możesz korzystać nawet po rozłożeniu łóżeczka na pokój dziecięcy. Kiedy łóżeczko Twojego dziecka jest małe, z łatwością możesz przekształcić go w klasyczne łóżko, do dorosłości dziecka na materac o wymiarach 90x200 cm oraz inne części na przykład biurko, komoda.

 

                            Łóżeczko dziecięce dla niemowlaka, pokój dziecięcy dla przedszkolaka Sacha oak

 

 

Pokój dziecięcy dla szkolaka 

 

                           

 

Na prezentowanych zdjęciach jest model łóżeczka dziecięcego przed rozłożeniem i po rozłożeniu na klasyczne łóżko dziecięce. Rozłożonym łóżeczkiem możemy zagospodarować prawie cały pokój dziecięcy. Po rozłożeniu mamy łóżko, komodę, regał i biurko. Szafa odzieżowa zostaje ciągle taka sama. Początkowo droższa inwestycja się zwróci po latach.