Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietypowe wielofunkcyjne łóżka piętrowe

Producenci mebli nie ustają w doskonaleniu konstrukcji swych produktów w celu maksymalnego wykorzystania wnętrz. Co przynoszą dzisiejsze konstrukcje łóżek piętrowych do pokoju dziecięcego? Rozwiązują tylko problem miejsc do spania dla dwójki dzieci? Niekoniecznie musi chodzić tylko o miejsca do spania, dzisiejsze nowoczesne konstrukcje umożliwiają wiele więcej. W naszej ofercie znajdują się nawet łóżka z miejscem do spania dla trójki dzieci, łóżka z masą miejsc do przechowywania, nawet łóżka z szafą czy wiele innych, naprawdę wielofunkcyjnych rozwiązań.

 

 

Łóżko piętrowe dla dziecka lub dwójki dzieci

Do najbardziej popularnych łóżek należą te, które potrafią w pokoju dziecięcym zaoszczędzić drogocenną przestrzeń, którą możemy przeznaczyć na miejsce do gier i zabaw naszych pociech. Do tego celu idealnie wręcz się nadają łóżka wielofunkcyjne. Najciekawsze pod tym względem pozycje, prezentują na naszych stronach francuski i belgijski producent mebli dziecięcych. Do wyboru są konstrukcje łóżek dla jednego dziecka z możliwością dostawki (najczęściej w formie szuflady), którą wykorzystujemy kiedy nastanie taka potrzeba. Następnym rozwiązaniem są łóżka piętrowe. Tu też można wybierać konstrukcje z jednym, dwoma lub trzema miejscami do spania. Można też wybierać łóżka z dużą ilością miejsc do przechowywania lub zintegrowanymi kolejnymi elementami pokoju dziecięcego. Najlepiej można osądzić wielofunkcyjność łóżek na dołączonych zdjęciach..

 

  

 

Belgijski producent prezentuje piętrowe łóżko dziecięce z litego drewna z jednym miejscem do spania, z możliwością prostego rozłożenia. W bardzo prosty i szybki sposób można rozłożyć fotel na drugie łóżko. Na co dzień możemy korzystać z wygodnego fotela, a w razie potrzeby rozkładamy go na pełnowartościowe łóżko. W wypadku wykorzystania tego łóżka dla dwójki dzieci, składając drugie łóżko do postaci fotela, uzyskujemy przestrzeń do gier i zabaw dla dzieci. Bardzo praktycznym elementem tego łóżka jest również integrowane biurko i praktyczny regał z półkami do odkładania. Barierka w obwodzie górnego łóżka to dodatkowy element bezpieczeństwa. Materiałem do produkcji tego łóżka, i wielu innych mebli belgijskiego producenta, jest jakościowe drewno sosnowe. W tym konkretnym przypadku w przezroczystym białym kolorze. Oferta belgijskiego producenta jest naprawdę bardzo szeroka. Wybierać można z wielu różnych wzorów, konstrukcji i kolorów, w zależności o własnych potrzeb.

 

 

Dziecięce łóżko piętrowy dla dwójki lub trójki dzieci

W odróżnieniu o belgijskiego producenta, francuski producent kładzie nacisk na miejsce do przechowywania. Przedstawimy bardzo praktyczne rozwiązania, umożliwiające do maksimum wykorzystać nawet małe wnętrza pokoi dziecięcych. W ofercie francuskiego producenta znajdują się łóżka piętrowe dla dwójki czy nawet trójki dzieci. Dodatkowe miejsca do spania w większości wypadków mają formę szuflady, którą można wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania, lub jako dodatkowe miejsce do spania. Wykorzystanie w ten czy inny sposób zależy talko od aktualnych potrzeb. Kolejnym rozwiązaniem może byś łóżko piętrowe dla dwójki dzieci ze zintegrowaną szafą.

 

   

 

Pierwsze zdjęcie pokazuje łóżko piętrowe z miejscem do spania dla trójki dzieci. W ciągu dnia wystarczy zasunąć szufladę, zyskując dodatkową przestrzeń do gir i zabaw dzieci. Rozwiązując problem miejsca do spania dla trójki dzieci, producent nie zapomniał również na miejsca do przechowywania, pomysłowo umieszczonymi pod schodkami i w obwodzie łóżka. Producent pamiętał również na bezpieczeństwo dzieci. Barierka po obwodzie łóżka czy balustrada schodków są tego przykładem. Na następnym zdjęciu widoczne jest rozwiązanie, które jeszcze bardziej kładzie nacisk na przestrzeń do przechowywania, ale bez możliwości trzech miejsc do spania. W lewej części znajduje się dwudrzwiowa szafa, nie brakuje też szuflady pod dolnym łóżkiem, wszystko uzupełnione o półkami do odkładania. Francuski producent oferuje łóżka piętrowe z płyty laminowanej, osiągającej w konstrukcjach obwodowych grubości do 25 mm. Wysoka jakość i wielofunkcyjność to główne powody wysokiej popularności tej kategorii mebli dziecięcych.

 

 

Łóżko dziecięce na antresoli

Oprócz łóżek piętrowych, oferujących miejsca do spania dla wielu dzieci, kolejnym fenomenem są łóżka piętrowe dla jednego dziecka. Konstrukcja takich łóżek również ma na celu maksymalne wykorzystanie przestrzeni pokoju dziecięcego. Łóżka na antresoli wykorzystują powstałą pod łóżkiem przestrzeń do umieszczenia tam kolejnych mebli potrzebnych w pokoju dziecięcym, takich jak biurka, szafy, regały czy komody. Wykorzystują przestrzeń pod łóżkiem zaoszczędzimy tę przestrzeń w innym miejscu pokoju dziecięcego. Ofertę takich łóżek przynosi jak francuski tak i belgijski producent.

 

   

 

Ponownie chodzi o praktyczne rozwiązanie dla małych wnętrz, oszczędzające drogocenną przestrzeń. Oferta takich praktycznych i nowoczesnych rozwiązań jest naprawdę szeroka i umożliwia na zestawienie pokoi różnych kształtów i rozmiarów. Nawet małą przestrzeń można zagospodarować oszczędnie lecz praktycznie, zachowując dostateczną przestrzeń do gier i zabaw, równocześnie nie rezygnując z podstawowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego.