Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka piętrowe z biurkiem

Tak jak wszystko w świecie, również design łóżek piętrowych zmienił się bardzo w ostatnich latach. Dzisiejsze łóżka piętrowe to już nie tylko dwa nad sobą umieszczone łóżka, ale z reguły chodzi o wielofunkcyjne konstrukcje oferujące sporo dodatkowych funkcji. W ofertach producentów znajdziemy dziś łóżka piętrowy z jednym tylko miejscem do spania, klasyczne łóżka piętrowe, aż po konstrukcje zapewniające miejsce do spania nawet dla trójki dzieci. Kolejnym fenomenem łóżek piętrowych to miejsca do przechowywania w postaci półek, komód czy nawet całych szaf. Dzisiaj przedstawimy kolejną specjalną kategorię, mianowicie łóżka piętrowe z biurkiem. Idealne rozwiązanie do małego pokoju dziecięcego.

 

 

Łóżko piętrowe z biurkiem, dla jednego dziecka

Łóżka piętrowe z miejscem do spania dla jednego dziecka są bardzo praktycznym rozwiązaniem oszczędzającym przestrzeń w pokoju dziecięcym. Nawet jedynak potrzebuje przestrzeń do gier i zabaw. Ustawiając łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym możemy zaoszczędzoną przestrzeń przeznaczyć właśnie do takich celów. Przestrzeń pod łóżkiem piętrowym, u konstrukcji jednoosobowych, wykorzystana jest do umieszczenia biurka i miejsc do przechowywania w postaci półek czy regałów. Przykłady takich właśnie konstrukcji przedstawiamy na zdjęciach.

 

 

 

Na pierwszym zdjęciu wyobrażony jest zestaw pokoju dziecięcego w naprawdę małym pomieszczeniu. Łóżko piętrowe z biurkiem z obszernym blatem umieszczonym w przestrzeni pod łóżkiem. Konstrukcja uzupełniona dużą ilością półek do odkładania. Łóżko w kolorystyce odpowiedniej dla dziewcząt. Wystarczy obok takiego łóżka ustawić szafę i mamy kompletnie wyposażony pokój dziecięcy dla studentki.

Łóżko na drugi m ze zdjęć jest bardziej odpowiednie dla chłopców. Konstrukcja bardzo podobna do poprzedniej, czyli łóżko piętrowe z biurkiem umieszczonym w przestrzeni pod łóżkiem. Oba projekty wyraźnie różnią się tylko kolorystyką i materiałem wykorzystanym do produkcji. W pierwszej prezentowanej konstrukcji zastosowano płytę laminowaną, w drugiej z kolei lite drewno. Podobnych konstrukcji można znaleźć w naszej ofercie bardzo wiele. 

 

Łóżko piętrowe z biurkiem dla dwójki dzieci

Małe pomieszczenie i aranżacja pokoju dziecięcego dla dwójki dzieci, to już poważniejsze wyzwanie wymagające bardzo pomysłowych konstrukcji do zaoszczędzenia jak największej przestrzeni. Ciasny pokój przepełniony meblami wszelkiego rodzaju, na pewno nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Spróbujemy Państwa przekonać, że istnieją również możliwości rozwiązania takiego problemu.

 

  

 

Bardzo dobrym przykładem maksymalnej oszczędności przestrzeni w pokoju dziecięcym może być kolekcja Bonny belgijskiego producenta. Konstrukcja łóżka piętrowego tej kolekcji zapewnia nie tylko miejsce do spania dla dwójki i dzieci, ale również dostatecznie duże biurko. Dodatkowo łóżko to posiada głęboką szufladę, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce doi spania lub jako przestrzeń do przechowywania. Zasunięciem dolnego łóżka i wysunięciem blatu, zyskujemy ogromną przestrzeń biurka w pełni wystarczającą dla dwójki dzieci. Konstrukcja zabezpieczająca swobodne ruchy nóg dla obu siedzących za biurkiem dzieci. Długość blatu 200 cm zapewnia duży komfort pracy. Każda połowa biurka uzupełniona jest praktycznymi półkami do odkładania..

 

Prezentowane łóżko piętrowe jest do dyspozycji w wielu wariantach kolorystycznych. Od typowo dziewczęcego koloru różowego, przez neutralny pomarańczowy aż po niebieski przeznaczony zwłaszcza dla chłopców. Nie brakuje również wielu innych neutralnych odcieni, takich jak na przykład szary, odpowiednich dla dziewcząt i chłopców.

 

Wszystkie konstrukcje łóżek piętrowych, francuskich czy belgijskich producentów, posiadają barierkę po obwodzie górnego łóżka, zabezpieczającą dziecko przed upadkiem. Jakościowe i nieszkodliwe dla zdrowia materiały to oczywiście standard.