Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżko piętrowe, które posiada dwie opcje ustawienia

Francuski producent mebli Parisot nieustannie zaskakuje nas swymi rozwiązaniami. Tym razem przynosi unikalną konstrukcję łóżka piętrowego z opcjonalnym ustawieniem, wybieranym przez klienta podczas montażu. Pierwszy sposób jest tradycyjne ustawienie łóżka piętrowego. Drugie ustawienie jest idealne dla wykorzystania narożnika pokoju dziecięcego. Ustawienie łóżka piętrowego możemy dowolnie zmieniać i mieć tym samym prawie nowe łóżko. Łóżko piętrowe Ninety jest wielofunkcyjne. 

 

Łóżko piętrowe dla dziewczyn 

Jeśli podoba Ci się najlepiej sprzedające się łóżko piętrowe z oferty hiszpańskiego producenta, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby je umieścić, proponujemy Ci bardzo innowacyjne rozwiązanie. Łóżko piętrowe, które w razie potrzeby może zająć znacznie mniej miejsca w pokoju dziecka, ponieważ genialny projekt oferuje również możliwość montażu pod kątem prostym. Łóżko piętrowe jest zatem mniej wymagające pod względem długości i rozciąga się bardziej w przestrzeń. A jeśli się przeprowadzasz i chcesz na przykład złożyć łóżko piętrowe w inny, drugi sposób, nie stanowi to problemu. Dzięki jakości wykonania możesz.

 

   Łóżko piętrowe Bo6 cascina, white - dwa sposoby montażu

 

Łóżko piętrowe wykonane z płyty laminowanej o grubości do 25 mm i wykończenia powierzchni uczciwym fornirem, nie jest to folia papierowa. Łóżko piętrowe jest więc bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, co zdecydowanie nadaje się do wnętrza pokoju dziecięcego, w którym małe dzieci bawią się. Hiszpański producent oferuje również więcej miejsca między łóżkami dla tego łóżka piętrowego, dzięki czemu dziecko na dolnym łóżku może wygodnie usiąść podczas czytania książki. Jest też bardzo potrzebne miejsce do przechowywania, nawet stół, aby postawić lampę stołową, odkładając nieprzeczytaną książkę. Łóżko piętrowe z oferty hiszpańskiego producenta może być pierwszym „meblem” w pokoju dziecięcym, ponieważ można kupić prawie wszystko w identycznym projekcie, od wiszących półek po komodę lub kontener na kółkach. Wyposażenie pokoju dziecięcego będzie w harmonii oraz w odcieniach odpowiednich dla dziewcząt i chłopców. Ojcowie są szczególnie zadowoleni z łatwej instalacji.

 

                            

 

Ekskluzywna sprzedaż dla Polski

Hiszpańskie meble dziecięce zyskały wielu klientów dzięki nowemu, unikalnemu podejściu do wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym stylu z wyborem wielu pastelowych odcieni są właśnie takie czego brakowało na naszym rynku i cieszymy się, że projekt hiszpańskiego producenta można przedstawić na naszej stronie jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.