Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tematyczne pokoje dziecięce dla dziewczynki

Jak urządzić w stu procentach pokój dziecięcy dla dziewcząt? Możliwości jest wiele i coraz bardziej są popularne tematyczne pokoje dziecięce. Co to takiego jest pokój tematyczny? Jest to taki pokój, który się odwołuje do dziecięcecych zainteresowań i upodobań. Każda dziewczynka nie chce być księżniczką, niektóre z nich maja podobne pasje jak chłopcy. Popatrzmy więc na naszą ofertę pokoi dla dziewczynek i studentek. 

 

Najpopularniejszy pokój dla księżniczki w romantycznym designie 

Duża część dziewczynek ciągle chce bvć księżniczką. Oferta pokoi dziecięcych w kolorze białym i różowym jest dla nich najpopularniejsza. Idealny pokój posiada łóżko dziecięce z baldachinem i stolik toaletowy. Polecamy również zakup trzydrzwiowej obszernej szafy. Dziewczynki lubią romantyczne pokoje z rustykalnymi elementami. Mamy największą ofertę takich mebli. 

 

                                         Meble dziecięce dla dziewczyn Amori    

 

Najpopularniejszym pokojem dziecięcym dla małej księżniczki jest pokój z kolekcji Romantic. Rustykalny design w białym kolorze i różowe elementy, takie jak baldachin, tapicerka na krzesłach czy pościel są bardzo eleganckie. Zdjęcia ilustracyjne najlepiej oddają charakter pokoju Romantic. Jest to idealny zestaw od narodzin do lat studenckich. Można najpierw zakupić łóżeczko dziecięce a następnie dla nastolatki duże łóżko z powierzchnią spania 120x200 cm. W kolekcji znajduje się także dostawka do łóżka i mnóstwo elementów do aranżacji romantycznego pokoju dla dziewczynek. 

 

Pokój dla dziewczynek z chłopięcą duszą 

Każda dziewczynka nie chce być księżniczką. Dla tych mamy pokoje w stylu Indian. Jest to kolekcja dla dziewczynek, które lubią konie, przyrodę i ruch. Z naszej oferty polecamy westernową kolekcję Indian girls. Jak prezentuje się taka kolekcja? Widać to na załączonym zdjęciu. Motywy z koniami i dominującym elementem jest wigwam. 

 

                                                           Łóżko dziecięce z tkaniną Vigi low basic

 

 

W propozycjach pokoju jest podwyższone łóżko. To jest miejsce dla kryjówki dla małej Indianki. Nie może oczywiście zabraknąć wigwamu, pufu z indianskimi motywami, stoliku, regałów i szafy. Wszystkie meble są w białym kolorze z westernowymi motywami. Niezapominamy ale o dziewczynkach, które lubią samochody. Dla nich mamy łóżka w kształcie ulubionych modeli zaraz w kilku kolorach. Od białego do różowego.