Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietuzinkowy nowy design mebli dziecięcych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż po długich negocjacjach udało nam się uzyskać nowego producenta mebli z Hiszpanii. Wesoły, słoneczny i praktyczny design. Takie są charakterystyczne cechy mebli dziecięcych z Hiszpanii. Wszystkie modele oferujemy w kilku pastelowych kolorach. Takie przepiękne kolory jeszcze nie mieliśmy w naszej ofercie. Meble są przeznaczone do małych wnętrz, gdzie zagospodarują każdy centymetr. W kolekcjach mebli B mamy łóżka piętrowe z szafą, łóżka z dostawką w formie szuflady i łóżka piętrowe z szafą i biurkiem.

 

Łóżka piętrowe z szafą i szufladami 

Łóżka piętrowe są już kilkadziesiąt lat idealnym rozwiązaniem do pokoju dzięciego dla dwójki dzieci. Każda nowa kolekcja takich łóżek jest coraz to bardziej przemyślana i dostosowana do aktualnych potrzeb rodziców. W aktualnej ofercie mebli Hiszpańskich mamy łóżką piętrowe dla jedynaka lub dla rodzeństwa.  

 

  Łóżko piętrowe dla trzech dziewczynek Bo7 różowe     Podwyższone łóżko z biurkiem Flow - białe

 

Na zdjęciu ilustracyjnym jest łóżko piętrowe dla dziewczyn z szafą ubraniową i szufladami. Do zestawu polecamy w identycznym kolorze kontener pod biurko, biurko i półki. Przestrzeń pomiędzy łóżkami wynosi aż 76 cm.  Na drugim zdjęciu jest łóżko piętrowe dla jedynaka z szafą ubraniową i biurkiem. Pod łóżkiem jest biurko i szafa ubraniowa - prosty sposób jak zagospodarować małe wnętrze wszystkimi niezbędnymi meblami w pokoju dziecięcym. 

 

Nowoczesne pokoje dziecięce 

Mamy w ofercie szeroką paletę barw. Od różowej fuksji i niebieskiego, po żółty, zielony, czerwony i czarny grafit. Łóżka dziecięce mają w zestawie obszerne szuflady. W pokoju dziecięcym są popularne kolorowe półki do zawieszenia. Można w nich mieć na wystawkę zabawki lub książki i pamiątki z wakacji. Łóżka dziecięce mamy z dostawką w formie szuflady.  

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Artic pink    Pokój dziecięcy z łóżkiem piętrowym Shelter maxi

 

Do łóżka piętrowego trzeba dobrać jeszcze jeden, równie ważny mebel. Jak urządzić pokój dziecięcy dla dwójki dzieci, aby miały wszystko, czego potrzebują i nadal miały miejsce do zabawy. Pokój dziecięcy, w którym dzieci będą szczęśliwe. W rzeczywistości wszystko jest wliczone dwa razy w cenę projektu. Dwa miejsca do spania są zabezpieczone łóżkiem piętrowym, dwa miejsca do nauki są z kolei zabezpieczone dwoma biurkami, a przestrzeń do przechowywania w postaci dwóch komód i dwóch szaf pokryje wszystkie potrzeby. Umiejscowienie komód obok biurek nie jest przypadkowe, jest celowe, aby przybory szkolne były pod ręką, czyli tuż obok biurek. A rozmieszczenie szaf? Staraliśmy się ustawić je w jednej linii z łóżkami piętrowymi, aby nie zajmowały więcej miejsca niż to konieczne. Ale dzięki niestandardowemu rozmieszczeniu wszystkich mebli pozostała nam ładna, duża przestrzeń do zabawy na środku pokoju dziecięcego. Jeśli postarasz się zawsze umieszczać meble wzdłuż ścian, uzyskasz elegancką, przestronną przestrzeń, w której Twoje dzieci z pewnością będą cieszyć się dorastaniem. W ten sposób pokój dziecka będzie jednym z miłych wspomnień z dzieciństwa.