ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Royal SCPC201

Producent: VP
Kod: VP0034-2015
3 554 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 168 cm
Szerokość: 167,8 cm
Długość: 240 cm
Obciążenie: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: różowy
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce dla małej księżniczki

Belgijski producent mebli dziecięcych często zaskakuje nas nietypowym wyglądem swych projektów. Już na pierwszy rzut oka widoczne jest, że meble przeznaczone są dla dzieci. Często wygląd podkreślony jest motywem przewodnim, tak jak w przypadku łóżka dziecięcego w postaci bajkowej karocy dla małej księżniczki. Oczywiście w tradycyjnym kolorze różowym. Cena łóżka ze stelażem. Powierzchnia spania 90x200 cm, wystarczająca nawet dla dorastających nastolatek. Belgijski producent pamiętał również o elementach bezpieczeństwa w postaci barierki i zaokrąglonych krawędzi. Łóżko tego typu to naturalny kolejny etap po łóżeczku niemowlęcym. Eleganckie schodki umożliwiają wykorzystanie nawet dla najmniejszych.

 

Belgijski producent oprócz pomysłowej konstrukcji i nietypowego wyglądu kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Nietypowe łóżka dziecięce

Oferta mebli dziecięcych koloru różowego jest bardzo szeroka więc możemy łóżko uzupełnić o kolejne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Dziewczynki małe czy duże po prostu kochają ten kolor, a różowe łóżko dziecięce w postaci bajkowej karocy będzie spełnieniem snu wielu z nich.

 

Wybierać możemy z wielu różnych nietypowych konstrukcji, w których nie zabrakło nawet różowego samochodu. Nie zabrakło również oferty łóżek dziecięcych dla chłopców w typowym dla chłopców kolorze niebieskim.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z baldachimem Amori AMKB9014

Łóżko dziecięce z baldachimem Amori AMKB9014

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 2 256 zł
Łóżko dziecięce dla dziewcząt Hello pritty SCLB200

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Hello pritty SCLB200

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
1 999 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie