ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Hello pritty SCLB200

Producent: VP
Kod: VP0036-2015
1 938 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 68,3 cm
Szerokość: 101,4 cm
Długość: 213 cm
Nośność: 90 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: różowy
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce dla dziewcząt w postaci różowego samochodziku

Szukając dla swej dziewczynki unikalnego, wygodnego i komfortowego łóżka, warto zapoznać się z ofertą belgijskiego producenta, którą Państwu przedstawiamy. Łóżko dziecięce w popularnym kolorze różowym skonstruowane przez belgijskiego producenta w formie nietypowego samochodziku. Powierzchnia spania 90x200 cm jest dostateczna nawet dla dorastającej nastolatki, stelaż w cenie łóżka. Belgijski producent pamiętał również o elementach bezpieczeństwa jakimi są barierka po obwodzie łóżka dyskretnie wkomponowana do konstrukcji oraz zaokrąglone krawędzie. Prezentowane łóżko dziecięce może nadać pokojowi dziecięcemu całkowicie odmienny charakter, a większość dziewczynek wprawi w zachwyt.

 

Belgijski producent oprócz pomysłowej konstrukcji i nietypowego wyglądu kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Stelaż w cenie.

 

 

Pokój dziecięcy dla dziewcząt

Nabywając łóżko dziecięce podobnej konstrukcji jak prawie prezentowana, trzeba liczyć się z faktem, że z dorastaniem dziecka zmieniają się również jego upodobania i dla 16-to letniej nastolatki łóżko nie stanowi już takiej atrakcji jak w wieku przedszkolnym i na pewno będzie je trzeba zmienić. Mimo wszystko to warto jednak chyba zafundować dziecku te chwile radości zapamiętywane czasami na całe życie.

W ofercie belgijskiego producenta oczywiście nie mogło zabraknąć łóżek o podobnym charakterze, ale przeznaczonych dla chłopców w kolorze niebieskim.VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z baldachimem Amori AMKB9014

Łóżko dziecięce z baldachimem Amori AMKB9014

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 2 273 zł
Łóżko dziecięce dla dziewcząt Elisa G50.107

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Elisa G50.107

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 308 zł
Łóżko dziecięce dla dziewcząt Royal SCPC201

Łóżko dziecięce dla dziewcząt Royal SCPC201

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 445 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie