ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z łóżkiem piętrowym London bus

Producent: VP
Kod: VP0046-2015
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko piętrowe:215x99,6x132
3 858 zł
Szafa: 90x56x190
2 369 zł

Dane produktu

Obciążenie: 80 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykonanie: z oświetleniem LED
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Pokój dziecięcy z łóżkiem piętrowym London bus

Belgijski producent tworząc projekt pokoju dziecięcego dla dwójki dzieci inspirował się Londynem, a w szczególności jego legendarnym autobusem. Pokój dziecięcy tworzy łóżko piętrowe i oryginalna szafa w postaci nie mniej legendarnej londyńskiej budki telefonicznej. Zestaw łóżka piętrowego i szafy tworzy bardzo oryginalne i unikalne wnętrze. Taki pokój dziecięcy na pewno nie będzie tylko miejscem do spania, ale również miejscem gier i zabaw. Belgijski producent oprócz oryginalnego i nietypowego designu kładzie również nacisk na bezpieczeństwo. Oba łóżka posiadają barierki po obwodzie i zaokrąglone krawędzie, co w wielkim stopniu obniża ryzyko wypadku. Oferta łóżek piętrowych jest bardzo szeroka i bardzo popularna jako rozwiązanie dla małych wnętrz. Łóżko piętrowe w formie autobusu jest jedną z wielu alternatyw.

 

W cenie łóżka również oświetlenie LED (światła samochodu) wymagające zasilania bateriami 3xAAA (dostawa nie obejmuje baterii).

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość, bezpieczeństwo i nieszkodliwość dla zdrowia. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Cena łóżka ze stelażem, powierzchnia spania 90x200 cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 

 

Aranżujemy tematyczny pokój dziecięcy

Ostatnio narasta popularność tematycznych pokoi dziecięcych jak dla dziewcząt tak i dla chłopców. Tematyczne meble wykorzystywane są co prawda tylko przez krótki czasu, ale okres ten bywa zapamiętany przez większość życia. W chwili kiedy dziecko dorośnie i tematyczne meble w formie samochodów, autobusów czy statków staję się coraz mniej atrakcyjne, przychodzi pora na zmianę pokoju dziecięcego na pokój studencki. Jeżeli należą Państwo do zwolenników tematycznych pokojów dziecięcych, to oferta belgijskiego producenta będzie na pewno jakościowym źródłem inspiracji. Do wyboru jest nie tylko londyński autobus ale również wozy strażackie czy samochody wyścigowe. Producent pamiętał również o typowo dziewczęcych motywach, rzecz jasna w kolorze różowym.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

-25%
Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Przybliżony czas dostawy:
3 926 zł
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
2 945 zł
-30%
Łóżko piętrowe Swan 2328LISU-TILI

Łóżko piętrowe Swan 2328LISU-TILI

Przybliżony czas dostawy:
3 926 zł
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
2 748 zł
Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
3 673 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie