ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy Alex z litego drewna i metalu

Producent: VP
Kod: VP0039-2014
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko:209x75x97 cm
1 950 zł
Szuflada pod łóżko: 198x22,8x93,5 cm
1 221 zł
Stolik nocny: 50x45x45
841 zł
Biurko: 130x60x76
2 063 zł
Regał: 200x80x40
2 454 zł
Szafa 2D: 200x100x55
4 125 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: według zdjęcia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Pokój dziecięcy z litego drewna dla uczniów i studentów

Jeśli poszukujesz dla swojego dziecka oryginalnych mebli do wyposażenia eleganckiego pokoju dziecięcego lub dla starszego dziecka pokoju studenckiego to może spodoba Ci się kolekcja Alex, którą przynosi na nasz rynek belgijski producent. Niezwykły jest nie tylko design, który z pewnością ma charakterystyczny styl, ale również materiały wykorzystane do produkcji pojedyńczych elementów. Połączenie jasnobrązowego drewna sosnowego i i elementów imitujących metal. Kolekcja Alex, która przeznaczona jest do wyposażenia pokoju dziecięcego na naszych internetowych stronach jest jednym słowem naprawdę wyjątkowa. Meble są droższe, ale ich wytrzymałość mechaniczna, trwałość oraz design warte są rozważenia.

Belgijski producent kładzie duży nacisk na jakość i nieszkodliwość dla zdrowia. Krawędzie mebli dzięki metalowej konstrukcji są zaokrąglone. Grubość płyt drewna sosnowego osiąga aż 3,5cm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju.

 

 

Wyposażamy pokój dziecięcy

Jak właściwie wyposażyć dziecięcy lub studencki pokój, aby dziecko dobrze się w nim czuło oraz,żeby miało odpowiednie warunki nie tylko do spania, ale także do nauki i zabawy? Pokój dziecięcy na pewno powinien być podzielony na kilka stref, które nie będą ze sobą kolidowały. Oznacza to, że tam gdzie dziecko się bawi nie powinno spać i na odwrót. Spokojną strefę najlepiej zorganizować przy oknie, gdzie jest największe źródło dziennego światła, a powinno tam znajdować się biurko na przykład z regałem na książki i zeszyty. Pośrodku tego wszystkiego miałoby jeszcze dla Twojego dziecka zostać miejsce do gry i zabawy.

- Łóżko można kupić bez szuflady
- Szuflada posiada wysokiej jakości system pojazdowy,który ułatwia obsługę
- Szuflada może być wykorzystana jako miejsce do przechowywania lub jako dodatkowe łóżko służące do okazjonalnego przespania
- Szuflada może być umieszczona po obu stronach łóżka, rozmiar materaca jest 90x195 cm
- Rozmiar materaca do łóżka jest 90x200 cm


Należy również rozwiązać problem miejsc do przechowywania. W większości kolekcji, także w kolekcji Alex miejsca do przechowywania zapewniają szafa i komoda. W kolekcji Alex, możesz wybrać szafę dwudrzwiową oraz wersję trzydrzwiową. Jeśli masz na przykład dwójkę dzieci to większa szafa może być bardzo przydatna. Nie należy również zapominać, że łóżko w tej kolekcji oferuje szufladę jako formę dodatkowego łóżka dla drugiego dziecka. Możliwości jak wyposażyć pokój dziecięcy z elementów z tej oryginalnej kolekcji jest dużo, a niektóre z nich przedstwiamy na zdjęciach. Twoja propozycja może oczywiście wyglądać zupełnie inaczej, wyobraźnia i liczba elementów nie znają granic.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko dziecięce z szufladą Alex AXBE9019-AXRB9019

Łóżko dziecięce z szufladą Alex AXBE9019-AXRB9019

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 1 950 zł
Biurko dla dzieci z litego drewna Alex AXBU1319

Biurko dla dzieci z litego drewna Alex AXBU1319

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 063 zł
Regał dla dzieci Alex z litego drewna i metalu AXBI2219

Regał dla dzieci Alex z litego drewna i metalu AXBI2219

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
2 454 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie