Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nawet meble z litego drewna mogą być nowoczesne, stylowe i p

Nikt raczej nie ma wątpliwości co do tego, że meble z litego drewna są bardziej jakościowe o d mebli z płyt laminowanych czy MDF. Drewno to naturalny materiał, nieszkodliwy dla zdrowia, ekologiczny i trwały. Drewno można też obrabiać na różne sposoby. Niektórzy jednak zarzucają meblom z litego drewna zbytnią masywność, konserwatywny design i ograniczone możliwości kolorystyczne. Uważają, że meble z litego drewna nadają się tylko do domów wiejskich w rustykalnym stylu, lub ewentualnie do imitacji antyków. Spróbujemy udowodnić, że nawet meble z litego drewna mogą być nowoczesne, kolorowe i ponadczasowe.

Chyba każdy rodzic chce dla swych dzieci tylko to co najlepsze i większość rodziców nawet zgadza się co do tego, że drewno to idealny materiał do produkcji mebli, ale zarazem wielu poszukuje dla swoich dzieci nowoczesnych mebli, i z tego powodu odrzucają lite drewno. Mamy nadzieję, że po doczytaniu tego artykułu i obejrzeniu dołączonych zdjęć, nikt nie będzie już miał wątpliwości co do tego, że meble z litego drewna mogą być nowoczesne, eleganckie i ponadczasowe.

 

Kolekcje duńskiego producenta przynoszą nowy wymiar do aranżacji pokoi dziecięcych

Dla nowych kolekcji pokoi dziecięcych duńskiego producenta można wymyślić wiele przydomków. Na pewno można je określić jako wesołe, zabawne, nowoczesne, praktyczne, oryginalne i jakościowe. Podstawą tych zestawów są meble dziecięce z litego drewna. Meble proste, praktyczne, eleganckie, uniwersalne i nowoczesne. Z kilku prostych powodów producent zastosował u mebli popularny kolor biały. Kolor biały można kombinować w zasadzie z jakimkolwiek innym kolorem i jest on kolorem neutralnym, czyli nadającym się równie dobrze do pokoju dziecięcego dla dziewcząt jak i dla chłopców. Biały jest również idealnym kolorem mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego rodzeństwa płci przeciwnych. Do dyspozycji mamy wszystkie potrzebne elementy. Wybrać możemy klasyczne łóżko dziecięce lub popularne łóżko piętrowe. Możemy je uzupełnić o zjeżdżalnię lub baldachim. Do łóżka możemy dodać stolik dziecięcy z krzesełkami, szafę komodę, regał i wiele innych mebli.

Pokój dziecięcy z litego drewna Aeroplane, dla chłopców

 

Elementem decydującym o uniwersalności tych kolekcji są jednak dekoracje. Dzięki szerokiej gamie tematycznych dekoracji możemy stworzyć absolutnie unikalne wnętrze z atmosferą specyficzną dla pokoju lotnika, kosmonauty czy kowboja. Wielokolorowe dekoracje pełne wyraźnych, radosnych kolorów, wręcz zachęcających do zabaw, co chyba jest podstawowym zadaniem pokoju dziecięcego. Kolory dobierane są ze względu na motyw przewodni kolekcji i jej przeznaczenie (dla dziewcząt czy chłopców).

 

 

Wielofunkcyjny pokój dziecięcy bez ograniczeń wiekowych, dla dziewcząt i chłopców

Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób aranżacji. Nie tylko z powodu możliwości tworzenia oryginalnych i unikalnych wnętrz, ale również z powodu elastyczności i wielofunkcyjności. Zestawy zawierają wszystkie elementy potrzebne do wyposażenia pokoju dziecięcego, a w dodatku z jednego zestawu mebli dziecko może korzystać od niemowlaka, przedszkolaka czy ucznia aż po nastolatka i studenta. Wystarczy tylko zmienić dekoracje, zdemontować barierkę, rozłożyć łóżko piętrowe na dwa samodzielne łóżka, czy uzupełnić pokój dziecięcy o biurko. Prezentowane pokoje dziecięce odpowiednie są jak dla chłopców tak i dla dziewcząt, o wszystkim decydują odpowiednio dobrane dekoracje.
Czas najwyższy na kilka przykładów nowoczesnych i stylowych pokoi dziecięcych z litego drewna.

 

 

Na dołączonych zdjęciach widoczne są dwa zestawy pokoju dziecięcego z kolekcji Butterfly. Chyba można zgodzić się z twierdzeniem że wyglądają, wesoło, kolorowo, elegancko i nowocześnie. Oba zestawy duńskiego producenta, a także wiele innych, można znaleźć w ofercie naszego sklepu www.meble-aldo.pl