ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy z litego drewna dla studentki Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK0072-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A1-1-209x62x99 cm
1 188 zł
Szuflada pod łóżko: dostawka-191x20x75 cm
782 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-190x9x70
512 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Kontener z szufladami: 34x51x45
675 zł
Biurko: 115x69x62,5
642 zł
Półka dziecięca: z wieszakami-84x23,5x19 cm
354 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: dla obu łóżek 90x200 cm
Obciążenie: 100 / 80 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna dla uczennicy i studentki

Nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego do najdrobniejszych szczegółów proponuje duński producent. Prócz samych mebli dziecięcych z litego drewna wybierać można spośród szeregu dodatków i dekoracji tak, by ostatecznie powstało indywidualne wnętrze, ale też oczywiście praktyczne. Podoba nam się elastyczność nie tylko w doborze mebli i dekoracji, ale też możliwość łatwego przemieszczania komody i biurka, ustawionych na kółkach. To wszystko przyczynia się, podobnie jak łóżko dziecięce z możliwością dodania leżanki, do maksymalnego wykorzystania powierzchni danego pomieszczenia. Dekoracje i akcesoria dodają pokojowi dziecięcemu dla dziewcząt cudownej, niepowtarzalnej atmosfery.

 

Producent duński  stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy, który nie jest tylko miejscem do spania

Każdy na pewno się z nami zgodzi, że projekt wyposażenia pokoju już na pierwszy rzut oka jest czarujący. Dziewczynka w takim swoim królestwie poczuje się wspaniale. Łóżko dziecięce z dodatkową leżanką na kółkach, potrzebną dla ewentualnych gości, jest cudowne, a w dodatku i praktyczne. W projektach duńskiego producenta wszystko dopracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko uzupełnić można o materace z wymienialnym pokryciem, w naszym przypadku zdecydowaliśmy się na różowy pokrowiec na łóżko a niebieski na leżankę, można też nabyć pokrowiec czerwony.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
Parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm, na leżankę 70x190cm. W ofercie jest również materac na leżankę.
Dekoracje dla dziewcząt 
To, co decyduje o czarującym nastroju pokoju dziecięcegojest sztuka dobierania dekoracji i akcesoriów. Warto więc pozwolić się zainspirować duńskim projektantom. W karcie produktu prezentujemy również inne dekoracje, odpowiednie do tego rodzaju projektu wnętrz.
Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.