ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna dla studentki Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK0072-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A1-1-209x62x99 cm
1 110 zł
Szuflada pod łóżko: dostawka-191x20x75 cm
730 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-190x9x70
479 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Kontener z szufladami: 34x51x45
630 zł
Biurko: 115x69x62,5
600 zł
Półka dziecięca: z wieszakami-84x23,5x19 cm
331 zł

Dane produktu

Kontener z szufladami: pianka
Powierzchnia spania: dla obu łóżek 90x200 cm
Obciążenie: 100 / 80 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy z litego drewna dla uczennicy i studentki

Nowy sposób urządzania pokoju dziecięcego do najdrobniejszych szczegółów proponuje duński producent. Prócz samych mebli dziecięcych z litego drewna wybierać można spośród szeregu dodatków i dekoracji tak, by ostatecznie powstało indywidualne wnętrze, ale też oczywiście praktyczne. Podoba nam się elastyczność nie tylko w doborze mebli i dekoracji, ale też możliwość łatwego przemieszczania komody i biurka, ustawionych na kółkach. To wszystko przyczynia się, podobnie jak łóżko dziecięce z możliwością dodania leżanki, do maksymalnego wykorzystania powierzchni danego pomieszczenia. Dekoracje i akcesoria dodają pokojowi dziecięcemu dla dziewcząt cudownej, niepowtarzalnej atmosfery.

 

Producent duński  stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy, który nie jest tylko miejscem do spania

Każdy na pewno się z nami zgodzi, że projekt wyposażenia pokoju już na pierwszy rzut oka jest czarujący. Dziewczynka w takim swoim królestwie poczuje się wspaniale. Łóżko dziecięce z dodatkową leżanką na kółkach, potrzebną dla ewentualnych gości, jest cudowne, a w dodatku i praktyczne. W projektach duńskiego producenta wszystko dopracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko uzupełnić można o materace z wymienialnym pokryciem, w naszym przypadku zdecydowaliśmy się na różowy pokrowiec na łóżko a niebieski na leżankę, można też nabyć pokrowiec czerwony.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
Parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm, na leżankę 70x190cm. W ofercie jest również materac na leżankę.
Dekoracje dla dziewcząt 
To, co decyduje o czarującym nastroju pokoju dziecięcegojest sztuka dobierania dekoracji i akcesoriów. Warto więc pozwolić się zainspirować duńskim projektantom. W karcie produktu prezentujemy również inne dekoracje, odpowiednie do tego rodzaju projektu wnętrz.
Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięcy pokój z litego drewna Fairytale FT-Flower II

Dziecięcy pokój z litego drewna Fairytale FT-Flower II

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 489 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Łóżko dziecięce z litego drewna – pokój Fairytale XXL-A7-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 633 zł
Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie