ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy z litego drewna dla chłopca Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK00107-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A12-1-209x114x197 cm
2 731 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Wieża z tkaniny: średnica 45 cm, wysokość 185
420 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 080 zł
Szafa: 100x200x65
3 130 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Nośność: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem i zjeżdżalnią
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Pokój dziecięcy z masywu dla małego łobuza


W zasadzie kolekcja Butterfly mebli dziecięcych z masywu oraz dekoracji przeznaczona jest do urządzania pokoju dziecięcego dla dziewczyny. Ale wystarczy przeprowadzić kilka zmian, szczegółów, inaczej pomalowane ściany, i od razu powstaje miłe wnętrze pokoju dziecięcego z masywu dla chłopca. Czegoś takiego można dokonać tylko dzięki ofercie duńskiego producenta, którego kolekcje są dzięki dekoracjom i akcesoriom bardzo wariabilne. Kolekcja Buttefly jest optymistyczna, kolorowa, przekonująca dla każdego małego łobuza. Jak już zostało powiedziane, oferta mebli z masywu jest bardzo elastyczna, umożliwia dzięki obniżeniu łóżka na antresoli, odsunięciu ślizgawki i kolumny z tkaniny stworzyć klasyczne dziecięce łóżko dla studenta. Wystarczy już tylko uzupełnić pokój o białe biurko z masywu i pokój dla studenta gotowy. Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoi dziecięcych. Fantazja nie ma tu ograniczeń.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transportPokój dziecięcy dla chłopca, dla dziewczyny i dla rodzeństwa

Kolekcja Butterfly jest idealnym rozwiązaniem pokoju wspólnego dla chłopca i dziewczyny. Zmiana dekoracji i dodatków pozwoli rozdzielić jeden pokój na dwie części, chłopięcą i dziewczęcą, a pomimo to pomieszczenie pozostanie sympatycznie harmonijne. Dla chłopca wybrać można ciemnoniebieski pokrowiec na materac, dla dziewczyny natomiast jasnoróżowy, i tak by można kontynuować dalej. Chłopcu pozostanie łóżko ze ślizgawką i kolumną, dla dziewczynki możemy wybrać w tym samym stylu na przykład łóżko dziecięce z baldachimem. Możliwości oraz najróżniejszych projektów można dzięki tej kolekcji tworzyć mnóstwo.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3., twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200 cm. W ofercie znaleźć można również materace o wysokości 12cm, które do tego typu łóżka polecamy. 
 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięcy pokój z litego drewna Space-milieu 1

Dziecięcy pokój z litego drewna Space-milieu 1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 415 zł
Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dzieci Space

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dzieci Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 100 zł
Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Dziecięcy pokój z litego drewna Space III-A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie