Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowoczesne pokoje dziecięce z Francji oszczędzające przestrz

Tegoroczna oferta pokoi dziecięcych zaskakuje kolorystyką i nowoczesnym, ponadczasowym designem. Zamiarem francuskiego producenta jest przynieść do naszych domów i mieszkań rozwiązania maksymalnie oszczędne pod względem przestrzeni. Współczesny pokój dziecięcy w żadnym wypadku nie powinien być przepełniony meblami, a znaczna przestrzeń pokoju dziecięcego powinna byś przeznaczona do gier i zabaw. Współczesne konstrukcje w pełni to umożliwiają i nawet pokój dziecięcy w małym pomieszczeniu może być przyjemnym miejscem i to nie tylko dla jednego dziecka. Jakie konkretne rozwiązania mamy do dyspozycji i co wszystko jest możliwe, o tym wszystkim będzie dzisiejszy artykuł.

 

 

Unikalne meble do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Większość dziewcząt marzy o różowych meblach do pokoju dziecięcego. Francuski producent, świadomy tego faktu, oferuje dwie nowe kolekcje w duchu romantycznego designu z różowymi elementami. Kolejnym bardzo popularnym kolorem jest kolor biały. Podstawową różnicą pomiędzy meblami do pokoju dziecięcego dla dziewcząt i dla chłopców stanowi kolorystyka, konstrukcje bywają podobne.

 

   

 

Na pierwszym zdjęciu widoczny jest zestaw z kolekcji Heidi. Idealne rozwiązanie do długich i wąskich pokoi, czyli do pomieszczeń często spotykanych w blokach. Zestaw Heidi zaskakuje pod wieloma względami. Łóżko z dostawką dla drugiej dziewczynki w formie szuflady zasuwanej pod łóżko, umożliwiające poszerzenie miejsca do gier i zabaw właśnie zasunięciem szuflady. Manipulacja z szufladą umieszczoną na prowadnicach, jest bardzo prosta i może ona być obsługiwana nawet przez małe dziecko. Praktycznym rozwiązaniem jest również umieszczenie dwu szaf umożliwiające by każda z dziewcząt miała własną przestrzeń do przechowywania ubrań. Nadstawka nad łóżkiem z szafkami i półkami oferuje dostateczną przestrzeń do przechowywania i odkładania mniejszych przedmiotów. Naprawdę idealny zestaw do małych pomieszczeń.

 

Drugi z prezentowanych zestawów przeznaczony jest raczej dla starszych dziewcząt. Zestaw zaprojektowany dla jednej dziewczynki, ale w ramach kolekcji jest można również zamówić kolejne łóżko, tworząc pokój dla dwójki dziewcząt. Zestaw kolekcji Papilon przeznaczony jest raczej do większych pomieszczeń, o czym warto pamiętać podczas planowania pokoju dziecięcego. Francuski producent wybrał dla tej kolekcji romantyczny, ale nowoczesny design. Umiejętnie wykorzystał kombinację najpopularniejszych kolorów różowego, białego i fioletowego. Aranżując pokój dziecięcy dla dziewcząt warto pamiętać o odpowiedniej przestrzeni do przechowywania ubrań i półek do wystawienia przeróżnych przedmiotów i dekoracji.

 

 

Unikalne meble do pokoju dziecięcego dla chłopców

Także dla chłopców przedstawiamy dwie kolekcje. Rozwiązanie dla jednego i dla dwójki chłopców. Rozwiązanie dla dwójki chłopców ponownie z wykorzystaniem dostawki w formie szuflady. U prezentowanych chłopięcych zestawów zdecydowanie odmienna jest kolorystyka, ale również układ pokoi lekko się różni.

 

  

 

Pierwszy z zestawów to pokój dziecięcy zestawiony z elementów kolekcji Sherwood i jest rozwiązaniem dla dwójki chłopców. Łóżko z nadstawką i dodatkowym miejscem do spania w formie szuflady na prowadnicach. Nadstawka oferuje wielką przestrzeń do przechowywania, wystarczającą nawet dla dwójki dzieci. Wystarczy przeznaczyć każdemu z dzieci odpowiednią część. Odpowiednio dobrana jest również obszerna trzydrzwiowa szafa, bardziej odpowiednia dla dwójki dzieci niż tradycyjna szafa dwudrzwiowa. Kolor wybrany przez producenta dla tej kolekcji należy do neutralnych i umożliwia wykorzystanie mebli nawet w wieku nastoletnim. W wypadku rodzeństwa o dużej różnicy wieku, po usamodzielnieniu się starszego dziecka, szufladę można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Oferta mebli do pokoju dziecięcego dla chłopca jest w naszym sklepie bardzo szeroka. Kolekcja Sherwood dostępna jest również w innych odcieniach.

Kolejny z prezentowanych zestawów to już typowo chłopięcy wygląd z motywami sportowymi. Zestaw przeznaczony dla jednego dziecka, ucznia lub studenta. Meble z motywami graficznymi są bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży. Dla kolekcji Street francuski producent wybrał motyw roweru, deskorolki, hulajnogi i innych popularnych sportów młodzieżowych. Meble tej kolekcji zaprojektowane są również bardzo praktycznie. Komoda i stolik nocny umieszczone są na kółkach, co umożliwia ich łatwe przemieszczanie. Łóżko oferuje wiele przestrzeni do przechowywania. Nie zabrakło również biurka z odpowiedniej wielkości blatem, które może być wykorzystane nawet przez starsze dzieci. Odpowiednio zharmonizowana kolorystyka z odpowiednio wykorzystanymi dekoracjami pozwala na stworzenie wymarzonego pokoju dziecięcego.

 

Aranżując pokój dla chłopca czy dziewczynki, wybrać odpowiednie meble z aktualnej szerokiej oferty wcale nie jest prostym zadaniem. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań mają Państwo do dyspozycji naszych sprzedawców, którzy chętnie służą radą i pomocą.