ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy dla dziewcząt, łóżko z dostawką Heidi

Producent: DME - F
Kod: DME0028-2015
2 655 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Łóżko dziecięce: 100,5x60x204 cm
dostawka łóżka: 198x18x93 cm
Dostawka: 307,5x204,5x52 cm
Obciążenie: łóżko-100, dostawka-80 kg
Waga: 193 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: z szufladą i stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń pokoju dziecięcego, meblościanka

Rozwiązanie nawet dla dwójki dzieci, ponieważ zestaw zawiera łóżko wraz z dostawką. Szuflada z możliwością włożenia materaca o wymiarach 90x200 cm może być oczywiście wykorzystana jako przestrzeń do przechowywania, w wypadku aranżacji pokoju dziecięcego dla jednego dziecka. Projekt francuskiego producenta jest optymalnie dostosowany pod kątem oszczędności przestrzeni w pokoju dziecięcym. Przestrzeń do przechowywania i odkładania jest rozwiązana formą ogromnej dostawki tworzącej swego rodzaju meblościankę. Bardzo praktyczna jest zwłaszcza półka do odkładania w całej długości łóżka. Kolorystyka kombinująca kolor biały z jasno szarym, elegancko prezentuje się zwłaszcza na tle różowej ściany i zdecydowanie zadowoli większość dziewczynek czy nastolatek. Oszczędność przestrzeni to specjalność francuskiego producenta.

 

Francuski producent kładzie nacisk na praktyczność i pomysłowość konstrukcji oszczędzających przestrzeń, ale oczywiście także na jakość. Materiałem wykorzystanym do produkcji tego nietypowego pokoju dziecięcego jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Cena łóżka ze stelażem i dostawką. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Nietypowe rozwiązanie małego pokoju dziecięcego

Łóżko dziecięce z dostawką lub samą talko dostawkę można umieścić w dowolnym miejscu pokoju dziecięcego. Ustawiając łóżko w innym miejscu, powstałą przestrzeń w meblościance możemy wykorzystać do ustawienia biurka. Cały zestaw można dowolnie ustawiać i kombinować, optymalnie wykorzystując przestrzeń pokoju dziecięcego. W ofercie znajduje się również identyczny zestaw kolorystycznie dostosowany do gustu chłopców.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Lucien Demeyere,która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmiania metody produkcji oraz wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne designy.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca.Od tego momentu zaczęto stosować materiały takie jak laminowana płyta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie