Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komody, meble do dowolnych wnętrz

Komoda to bardzo popularny element wyposażenia wielu wnętrz a ich oferta jest bardzo szeroka. Mamy do dyspozycji komody do pokoju dziecięcego, które od komód przeznaczonych do innych wnętrz różnią się z reguły barwną kolorystyką. Bardzo popularne są również komody do salonów i sypialni. Istnieją również komody stworzone celowo jako indywidualne meble, które mają przyciągać na siebie uwagę. Do takich na pewno należy zaliczyć komody wykonane jako imitacja antyków, czy komody rustykalne z bardzo rzadkich rodzajów drewna. Komody można wykorzystać na wiele sposobów. Bardzo ważnym elementem podczas wyboru jest układ wewnętrzny oferujący szuflady lub szafki z półkami, często również kombinację obu. Co wszystko mamy do dyspozycji w ofercie komód?

 

 

Wybieramy komodę do pokoju dziecięcego

W ofercie komód do pokoju dziecięcego dominującym elementem jest z reguły kolorystyka. Oczywiście według przeznaczenia są do dyspozycji komody w kolorach popularnych dla chłopców i w kolorach dla dziewcząt. Znaczną część oferty stanowią komody w kolorach neutralnych, lub całkiem tradycyjnych (stosowanych do sypialni i salonów), które często znajdują zastosowanie w pokojach studenckich. Również układ wewnętrzny może nabierać różne formy, od szuflad przez szafki z półkami, aż po kombinację szafek i szuflad.

 

 

 

Specjalną kategorią są komody do pokoju dziecięcego dla niemowlaków, które wyposażone są w praktyczny przewijak. Po dorośnięciu dziecka przewijak można zdemontować, wykorzystując jako klasyczną komodę dla ucznia lub studenta. Komody dla niemowląt bywają najczęściej wykonane w jasnych odcieniach, na przykład jasno różowym, jasno niebieskim lub beżowym. Ogólnie komody do pokoju dziecięcego oferowane są w szerokiej gamie kolorów, bo pokoje dziecięce powinny być kolorowe i wesołe.

 

 

Jak wybrać komodę do salonu lub jadalni ?

Powszechnie spotykane jest umieszczenie salonu i jadalni w jednym pomieszczeniu. Oferta komód przeznaczonych do wyposażenia tych wnętrz jest bardzo szeroka i zawiera wiele nowoczesnych projektów, na przykład z oświetleniem LED. Komody do wyposażenia wspólnych wnętrz należą do obszerniejszych. Najczęstszy układ wewnętrzny u tych komód to szafki z półkami często uzupełniane szufladami. Wykończenie tych komód często bywa w wysokim połysku lub w imitacji drewna.

   

 

Komody tej kategorii, jak widać na zdjęciach, łączą tradycyjne elementy z nowoczesnymi. Komody w prostych liniach, ale swą masywnością zbliżone do stylu rustykalnego. Często posiadają nietypowe wykończenie, na przykład w imitacji marmuru. Na dołączonych zdjęciach widoczne są komody z szafkami i szufladami umieszczonymi nad nimi. To najpopularniejszy układ przestrzeni do przechowywania w jadalniach i salonach.

 

 

Nietypowa komoda jako dzieło sztuki

Nietypowa i oryginalna komoda, może całkowicie odmienić charakter wnętrza. Komoda może stanowić oryginalne, przykuwający uwagę dodatek. Design komód może czasami być nietypowy czy nawet zaskakujący, a wnętrze w którym są umieszczone uzyska nowy styl. Do takich nietypowych i oryginalnych komód na pewno można zaliczyć komody rustykalne lub komody w tak zwanym stylu przemysłowym, często wykonane z rzadkich rodzajów drewna.

 

    

 

Najszerszą ofertę mebli do wszystkich rodzajów wnętrz oferuje francuski producent. Oferuje typowo francuską elegancję wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Każda komoda w naszej ofercie jest częścią kolekcji zawierającej kolejne pojedyncze elementy do wyposażenia poszczególnych wnętrz, czy to pokoju dziecięcego, salonu lub jadalni. Komoda to prosty lecz bardzo praktyczny mebel, który w zasadzie w każdym wnętrzu wygląda naturalnie i znacznie poszerza możliwości przechowywania.