ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda dziecięca Lilly G58.165

Producent: Gaut
Kod: GA0012-2015
1 335 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 88 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 48 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: odcienie szarego w kombinacji z różowym
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda dziecięca Lilly, eleganckie wzornictwo i kolorystyka

Francuski producent co roku zaskakuje nas oryginalnością i pomysłowością kolekcji mebli dziecięcych. Kolekcja Lilly do wyposażenia pokoi dziecięcych dla dziewcząt zdecydowanie do takich należy. Oryginalny design w połączeniu z nietypową kolorystyką to zdecydowane plusy tej kolekcji. Oprócz prezentowanej komody z szufladami, do dyspozycji jest cała masa pojedynczych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego. W ofercie znajduje się również lustro z możliwością umocowania na komodzie, tworzące w komplecie elegancką toaletkę. Obecność takiego mebla z pewnością doceni każda dorastająca panna.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał jakościową płytę MDF. Jakość gwarantowana certyfikatami ISO posiadanymi przez producenta. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Elegancki pokój dziecięcy dla dziewczynek i nastolatek

Kolekcja Lilly to pod wieloma względami typowo dziewczęce meble. Przede wszystkim kombinacja szarego i różowego koloru, ale również delikatne wzory na niektórych elementach czy stylowe uchwyty to główne atuty, które docenia większość dziewcząt. Dodatkowym atutem tej kolekcji to obecność toaletki, w dodatku w kilku wersjach. Na dołączonych zdjęciach można ocenić wygląd pokoju zestawionego z elementów tej kolekcji.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca komoda Smoozy 2223CO3T

Dziecięca komoda Smoozy 2223CO3T

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
397 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie