Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dziecięce łóżko z baldachimem, sen każdej dziewczynki

Modnym hitem tegorocznego sezonu są zdecydowanie dziecięce łóżka z baldachimem. Oferta takich łóżek nie należy do najszerszych, ale większość pozycji to absolutnie unikalne konstrukcje wzbudzające entuzjastycznie przyjmowane przez małe dziewczynki i dorastające nastolatki. Dziecięce łóżko z baldachimem to eleganckie i romantyczne uzupełnienie pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Dzisiaj przedstawimy państwu łóżko z baldachimem belgijskiego i duńskiego producenta. Różnica pomiędzy produktami obu tych producentów to głównie wygląd i materiał wykorzystany do produkcji. Mamy nadzieję, że prezentowane dzisiaj produkty będę dla Państwa cennym źródłem inspiracji.

 

 

Dziecięce łóżko z baldachimem z kolekcji Amori

Kolekcja mebli dziecięcych Amori belgijskiego producenta uważamy za najbardziej dziewczęcą i najbardziej romantyczną. Wygląd tego łóżka to esencja elegancji i jako rozwiązanie wyposażenia pokoju dziecięcego czy studenckiego na pewno zadowoli większość dziewczynek i nastolatek. Producent zrezygnował z koloru różowego na korzyść śnieżnej bieli, dzięki czemu meble są popularne również u dorastających nastolatek. Materiałem do produkcji jest kombinacja płyty MDF i płyty laminowanej co zapewnia wysoką jakość i trwałość konstrukcji.

 

  

 

Samotne łóżko z baldachimem oferuje kilka możliwości ustawienia i własnej prezentacji. Baldachim może pozostać otwarty (tak jak na zdjęciach) lub zamknięty. Do łóżka z baldachimem Amori można dokupić szufladę służącą jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Oczywiście do łóżka można dokupić szereg pojedynczych mebli w identycznym designie. Meblami kolekcji Amori można kompletnie wyposażać pokój dziecięcy. Wspólnym elementem dekoracyjnym wszystkich mebli są serduszka podkreślające romantyczny wygląd tej kolekcji.

 

  

 

Na kolejnym zdjęciu widoczne jest konstrukcja łóżka bez baldachimu oraz kompletny zestaw pokoju dziecięcego. Oryginalny, a wręcz unikalny wygląd mebli tej kolekcji dodaje pokojowi dziewczęcemu swoisty urok i atmosferę. Planując kompletne wyposażanie pokoju dziecięcego warto dla inspiracji dokładnie zapoznać się z tą kolekcją. Warto zwrócić uwagę na biurko widoczne na pierwszym ze zdjęć. W ofercie nie zabrakło również szafy, regału czy komody. Jeżeli brak przestrzeni w pokoju dziecięcym nie pozwala na umieszczenie łóżka z baldachimem, w ofercie można znaleźć również łóżka klasycznej konstrukcji.

 

 

Dziecięce łóżko z litego drewna z baldachimem

Kolejna oferta oryginalnego designu przeznaczona jest dla miłośników mebli z litego drewna. Duński producent przedstawia dziecięce łóżka z baldachimem z drewna sosnowego pokrytego przezroczystym białym lakierem. Każde z łóżek posiada tematyczne dekoracje ze wspólnym motywem dla każdej kolekcji. Oferta łóżek z baldachimem tego producenta jest szeroka i obejmuje nawet łóżka z baldachimem dla chłopców..

 

    

 

Jak widać na zdjęciach, także ta konstrukcja łóżka umożliwia wielostronne wykorzystanie baldachimu. Dostępne są również łóżka z szufladami a zamówić można także materace z różnokolorowymi narzutami czy poduszki dekoracyjne widoczne na zdjęciach. W przeciwieństwie do kolekcji Amori, konstrukcja duńskiego producenta umożliwia zdemontowanie baldachimu i korzystanie z klasyczne łóżka.

 

Baldachim w dzisiejszych czasach pełni raczej zadanie dekoracyjne i tworzy uczucie prywatności, choć jego pierwotnym zadaniem w przeszłości była raczej ochrona przed owadami. Swoje dzisiejsze zadanie baldachim pełni w stu procentach, a łóżko z baldachimem jest spełnieniem marzeń wielu dziewczynek, dziewcząt i dorastających nastolatek.