ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna z baldachimem Butterfly-Basic-A7-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00105-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: 208x182x98 cm
1 776 zł
Baldachim: 90x200
449 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z masywu dla większych dziewcząt

Projekt dziecięcego łóżka z baldachimem uzupełnionym o wielokolorowe dekoracje dziecięce, to nowy sposób urządzania dziecięcego pokoju dla dziewczyny do najdrobniejszych szczegółów. Duński producent nie pozostawia niczego przypadkowi, jego projekty wnętrz mają swój sens a przede wszystkim przestrzeń jest wypełniana w oryginalny sposób. Młode dziewczyny na pewno docenią łóżko dziecięce z baldachimem, tak samo zresztą jak dekoracyjne poduszki. Czego więcej można sobie życzyć? Chodzi o miejsce, w którym uczennica będzie pisać zadania, nie brak zatem oczywiście oferty dziecięcych biurek z masywu, podobnie jak szaf czy komód. Możliwości jest mnóstwo, samych projektów łóżek jest kilkadziesiąt, na przykład piętrowe łóżko dla dwójki dziewcząt.


W przypadku dziecięcego pokoju nie chodzi już tylko o sprzedanie mebli, lecz o organizację wnętrza w ten sposób, by maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie. Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transport 
 

 

Dziecięcy pokoj z masywu dla małej czy dużej dziewczyny

Każdy na pewno zgodzi się z nami, że już pierwszy rzut oka na wnętrze, pokazane na zdjęciu właśnie z tym łóżkiem, jest fascynujący. Dziewczynka będzie się w takim królestwie czuć fantastycznie. W projektach duńskiego producenta wszystko opracowane jest do najdrobniejszych szczegółów. Łóżko można uzupełnić materacem z wymienialnym pokrowcem, w naszym przypadku zdecydowaliśmy się na kolor różowy, wybrać można jednak spośród wielu innych.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, nieszkodliwe dla zdrowia.
parametry techniczne - gęstość 23-26 kg/m3., twardość 155-190Newt. Wysokość 9-12 cm, pokrowiec wymienialny. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200 cm. W ofercie znaleźć można również materace o wysokości 12cm, które do tego typu łóżka polecamy.Dziecięce dekoracje dla dziewcząt
To, co przede wszystkim stwarza czarującą atmosferę pokoju dziecięcego, jest sztuka dobierania dekoracji i akcesoriów. Dlaczego zatem nie pozwolić się zainspirować duńskimi projektantami. W karcie produktu oferujemy i inne dekoracje, odpowiednie dla tego projektu.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.