Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zaskakujące łóżka dziecięce

Z roku na rok wygląd mebli dziecięcych, ale również ich wielofunkcyjność i możliwości zastosowania, przechodzą burzliwym rozwojem, o czym chcemy Państwa przekonać na przykładzie nowości belgijskiego producenta. Łóżka dziecięce zaskakują nie tylko wyglądem (w postaci domku z daszkiem) ale również pomysłowością konstrukcji (w postaci rozkładanego łóżko-biurka). Konstrukcja rozkładanego łóżka pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pokoju dziecięcego, konstrukcja z daszkiem pozwala zać na stworzenie unikalnego wnętrza.

 

Idealne łóżko do małych wnętrz dla dwójki dzieci

Dzisiaj naprawdę na wszystko jest rozwiązanie. Np. nawet do małego pokoju, który jest wąski i długi, np. w bloku, którym dysponuje wielu rodziców, dlatego przy wyborze mebli należy tym bardziej uważać. W idealnym pokoju dziecięcymnawet po ułożeniu niezbędnych mebli musi znaleźć się miejsce do zabawy, pokój powinien być przestronny i przyjemny? To wszystko bardzo łatwo powiedzieć, ale jak znaleźć takie meble? Jedną z opcji dla nas jako sprzedawcy jest ta propozycja małego pokoju dziecięcego, którą prezentujemy Państwu wyłącznie na naszej stronie internetowej we współpracy z hiszpańskim producentem. Projekt, który oszczędzi Ci wielu zmartwień, zestaw mebli dziecięcych, który ma wiele zalet, a przede wszystkim jest niezwykle oszczędny pod względem przestrzeni. Pastelowe odcienie, z których duże i małe Panie będą bardzo zadowolone.

 

                                   Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci Artic pink

 

Każda mała dziewczynka może mieć swoją osobistą przestrzeń, górne i dolne łóżka oferują wystarczająco dużo miejsca do spania, jest pojemna szafa i szereg szafek, a wszystko to w konstrukcji, która nie zajmuje miejsca. W ciągu dnia możesz wsunąć dolne łóżko i zyskać w ten sposób dużą przestrzeń do zabawy dla małych dziewczynek. Po złożeniu łóżka cały montaż zajmuje zaledwie metr przestrzeni. A kiedy robi się ciemno i trzeba iść spać, dziewczyny po prostu ponownie rozkładają łóżka. Wysokość dostawki ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę, można do niej wsunąć koc i poduszkę. W kolekcji Artic znajdziesz całą gamę akcesoriów do tego zestawu, możesz wybierać z menu biurek lub pojemnika na kółkach, ale także praktyczne wiszące półki mogą pięknie uzupełnić ten zestaw. wierzymy, że rodzice będą zadowoleni z wysokiej jakości wykonania, wystarczającej grubości desek i wreszcie zastosowania na powierzchni mebla forniru, który jest generalnie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. I oczywiście dostarczymy Ci ten piękny zestaw własnym transportem, aby nic nie uległo uszkodzeniu i nie musiałeś zajmować się późniejszą reklamacją. Meble Aldo to nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale także usługi, dzięki którym Twoją jedyną troską jest szczęście Twoich najmłodszych.

 

Łóżko dziecięce o unikalnym wyglądzie

Przedstawiane łóżko dziecięce, już na pirwszy rzut oka, dosłownie rzuca się w oczy. Wyglądem wyraźnie odróżnia się od standardowych konstrukcji łóżek dziecięcych. Łóżko dziecięce w postaci domku z daszkiem i okienkami to raczej rzadkość, ale również taką konstrukcję przygotował belgijski producent na ten sezon. Do konstrukcji umiejętnie wykorzystał połączenie naturalnego drewna sosnowego i płyty MDF. Przedstawiane łóżko można poszerzyć o szufladę pod łóżko, z możliwością jej wykorzystania jako dodatkowej przestrzeni do przechowywania lub jako dodatkowego miejsca do spania

 

   

 

Na dołączonych zdjęciach łatwo ocenić oryginalność konstrukcji. Nowoczesne, proste linie, elegancka kolorystyka umiejętnie wykorzystujące kontrastujące ze sobą kolor biały i naturalne drewno, oraz unikalna konstrukcja, to atuty które na pewno przekonają wielu z was. Oczywiście przedsdtawiane dzisiaj produkty tworzą tylko ułamek kompletnej oferty belgijskiego producenta. Od początku naszej działalności mamy słabość do oryginalnego wyglądu i praktycznych konstrukcji i obiecujemy nadal wyszukiwać je dla Państwa i przeznaczać im odpowiednią część naszej oferty.