Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Z myślą o dorastających nastolatkach

Z dorastaniem, dzieci zmieniają swoje zainteresowania i zapotrzebowania na wygląd i układ pokoju dziecięcego w znacznym stopniu różnią się od wyglądu i układu pokoju studenckiego. Oferowane przez nas pokoje studenckie cechuje wysoka jakość, elegancja i nacisk na atrakcyjny wygląd. Podstawowymi elementami pokoju studenckiego to obszerne biurko i łóżko, ważna jest również odpowiednia ilość przestrzeni do przechowywania i odpowiednie oświetlenie. Ważne by student czuł się w takim pokoju komfortowo i miał dostatek przestrzeni do nauki, ale również do realizacji swoich zainteresowań.

 

Pokój studencki z motywem graffiti

Nowy trend zyskujący ostatnio na popularności, to meble wprost rzucające się w oczy. Przedstawione na dołączonych zdjęciach meble z motywem graffiti na pewno można do takich zaliczyć. Kolekcja Graffiti niemieckiego producenta przeznaczone jest zwłaszcza dla zwolenników nietypowego czy wręcz unikalnego designu. Producent trzymając się zasady, co za dużo to niezdrowo, umieścił motyw graffiti tylko na niektórych meblach, co podkreśla ich unikalność. Umieszczenie choćby jednego tylko mebla z tak wyraźnym motywem pozwala na uzyskanie odpowiedniego efektu. Jednak nie tylko wygląd stanowi o atrakcyjności tej kolekcji. Biurko z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu w połączeniu z krzesłem z regulacją wysokości siedzenia pozwala na stworzenie idealnych warunków do nauki i pracy. Kolejnym plusem tej kolekcji to łóżko z szufladami do przechowywania i możliwością stworzenia dodatkowego miejsca do spania, co umożliwia wykorzystanie tego zestawu pokoju studenckiego nawet dla dwójki dzieci

 

 

Nowoczesny projekt pokoju studenckiego złożony z pojedynczych elementów

Francuski producent znany z bardzo pomysłowych, praktycznych i wysokiej jakości konstrukcji przedstawia projekt pokoju studenckiego Jimi 15.01 w elementach. Proste linie oraz połączenie koloru ciemnobrązowego z imitacją drewna, tworzą nowoczesny zestaw o przyjemnym wyglądzie. Eleganckie uchwyty, nietypowy układ szafy, praktyczny mobilny kontener czy biurko z wieloma miejscami do odkładania to tylko niektóre z atutów tego zestawu. Przestrzeń do przechowywania można uzupełnić komodą i regałem. Łóżko można wybrać z dwu rozmiarów. Łóżko dla dzieci z powierzchnią spania 90x120 cm lub łóżko dla studentów pod materac 120x200 cm. Oferta pojedynczych elementów tej kolekcji jest bardzo elastyczna i można ją wykorzystać do aranżacji pokojów w małych i dużych pomieszczeniach.

 

 

Jakie więc są różnice pomiędzy pokojem dziecięcym i studenckim? Co do konkretnych mebli to w pokoju studenckim nie może zabraknąć biurka, wymagania co do ilości przestrzeni do przechowywania u studentów też są wyższe. W pokoju studenckim na pewno nie powinno być typowo dziecięcych motywów i dekoracji, a nastolatek powinien mieć możliwość wypowiedzenia się w sprawie aranżacji pokoju, bądź co bądź to już prawie dorosły człowiek.