Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Uniwersalne łóżka piętrowe

Najczęstszym chyba pytaniem klientów w sprawie łóżek piętrowych to możliwość zmiany zamocowania drabinki (schodków) z prawej strony na lewą, czy odwrotnie. W naszej ofercie znajduje się wiele łóżek piętrowych z płyt laminowanych czy płyt MDF, u których opcja zmiany umocowania nie jest możliwa, ale w dzisiejszym artykule chcemy przedstawić Państwu kolekcję łóżek piętrowych z drewna sosnowego Pino, które tę możliwość posiadają.

 

 

Łóżko piętrowe do dowolnych wnętrz

Możliwość zmiany umieszczenia drabinki bardzo poszerza możliwości łóżek piętrowych i jest wysoko ceniona przez klientów. Zmienna konstrukcja umożliwia ustawienie takiego łóżka w prawie dowolnym wnętrzu. Dostosowanie łóżka do warunków lokalowych to opcja prostsza i tańsza niż dostosowywanie pokoju dziecięcego do konstrukcji łóżka. Jednak możliwość zmiany ustawienia drabinki to nie koniec możliwości łóżek z tej kolekcji. Widoczna na zdjęciu konstrukcja narożna, również umożliwia prawe i lewe ustawienie. Przedstawiane łóżka piętrowe belgijskiego producenta naprawdę wiele potrafią. Zastosowane do produkcji jakościowe drewno sosnowe dzięki precyzyjnej obróbce i wykończeniu, gwarantuje wysoką jakość łóżek.

 

   

 

Oferta różnego rodzaju konstrukcji i kolorystyki jest naprawdę bardzo szeroka. Można wybierać nie tylko z popularnych kolorów, ale także co do akcesoriów typu szuflada pod łóżko, mamy możliwość wyboru. Do dyspozycji mamy zestaw dwu szuflad jako miejsce do przechowywania, lub jedną szufladę mogącą służyć jako dodatkowe miejsce do spania. W układzie z szufladą jako dodatkowym miejscem do spania mamy więc do dyspozycji łóżko piętrowe nawet dla trójki dzieci.

 

 

Belgijski producent oprócz łóżek piętrowych oferuje również szereg innych możliwości. Przykładem mogą być łóżka wielofunkcyjne z integrowanym biurkiem, czy łóżka na antresoli, łóżka z baldachimem lub łóżka dziecięce klasycznej konstrukcji. Wspólnym mianownikiem tych konstrukcji to maksymalne wykorzystanie przestrzeni.