Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tydzień holenderski w sklepie Meble Aldo

Stali bywalcy naszych stron wiedzą, że prawie co tydzień znaleźć mogą oferty promocyjne. W tym tygodniu, konkretnie od 2.5. - 8.5.2016, przebiega tydzień holenderski. W ramach tego tygodnia promocją objęte są meble dziecięce kolekcji Tolga holenderskiego producenta. Meble tego producenta rzadko bywają promowane a rabat w wysokości 20% jest naprawdę unikalny.. Oczywiście również na oferty promocyjne gwarantujemy darmowy transport na terenie całego kraju!

Holenderski producent kładzie nacisk na jakość oraz pomysłowość i unikalność konstrukcji. Tym razem przedstawia praktyczne i bezpieczne meble do wyposażenia pokoju dziecięcego. Kolekcja Tolga oferuje cztery różne opcje kolorystyczne, których podstawowym kolorem jest kolor biały uzupełniony kolorem różowym (dla dziewcząt) lub kolorem niebieskim (dla chłopców). Dostępna jest również neutralna kombinacja koloru białego z imitacją drewna dębowego lub kompletnie białe wykonanie. Oczywiście można dowolnie kombinować różne opcje kolorystyczne, co można wykorzystać do aranżacji pokoju dziecięcego dla rodzeństwa płci przeciwnych.

 

 

Łóżko dziecięce jako podstawowy element wyposażenia pokoju dziecięcego

Podstawą każdego pokoju dziecięce jest bez wątpienia łóżko. Łóżko kolekcji Tolga, dzięki wyraźnie podwyższonej konstrukcji, oferuje zaskakująco dużą przestrzeń do przechowywania w formie szuflad i półki do odkładania. Obszerne szuflady zapewne znajdą zastosowanie do przechowania zabawek, książek lub innych potrzebnych przedmiotów. Producent pomyślał również o bezpieczeństwie dzieci stosując do mebli tej kolekcji bezpieczne (nie wystające) uchwyty w formie wgłębień w płytach czołowych. Płyty te dodatkowo wyposażone są w zaokrąglone krawędzie.

 

  

 

Poszerzeniem sporej przestrzeni do przechowywania może być również praktyczny pojemnik z szufladą, który oprócz funkcji przechowywania zabawek lub książek, może również być wykorzystany jako taboret. Dla uczniów oczywiście nie zabrakło biurka, a dostępne są również komoda, praktyczny regał lub szafa, dostępna w dwu wersjach. W kolekcji Tolga mamy do dyspozycji wszystkie widoczne na dołączonych zdjęciach meble. Możliwości ich wzajemnej kombinacji i wykorzystania jest naprawdę sporo.

 

Pokój dziecięcy dla uczniów i studentów

Tydzień holenderski to okazja do nabycia w atrakcyjnej cenie praktycznych mebli o unikalnej konstrukcji. Do aranżacji pokoju studenckiego polecamy bardziej stonowaną i wyważoną kolorystykę w kombinacji koloru białego i imitacji drewna dębowego, bardziej odpowiednią dla dorastającej młodzieży.

 

                                                                

 

Tygodniowe oferty promocyjne od początku cieszą się dużą popularnością. Dzięki dużej ilości promocji tego typu, każdy ma szansę na tańsze zakupy mebli według własnych zapotrzebowań. Dbając o zadowolenie naszych klientów staramy się objąć promocjami (chociaż na krótki czas) jak najszerszy zakres naszej oferty w dodatku zawierający jej najpopularniejsze pozycje.