Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trochę ekstrawagancji nie zaszkodzi

W naszej ofercie znajduje się również wiele rozwiązań dla eksperymentatorów próbujących ożywić wnętrze lub podkreślić jego oryginalność. Czasami do tego celu wystarczy jeden naprawdę oryginalny element, który całkowicie zmieni charakter salonu czy sypialni. W naszej ofercie znajduje się wiele komód, stolików, taboretów czy krzeseł, które potrafią wprawić w zachwyt lub zakłopotanie, ale raczej nikogo nie pozostawią obojętnym.

I w wypadku tych lekko ekstrawaganckich eksperymentów warto pamiętać, że mniej, czasami znaczy więcej. Dla inspiracji przytaczamy kilka przykładów mebli z kategorii lekko ekstrawaganckich.

 

Krótko mówiąc kolorowe…

 

Nietypowe, kolorowe meble na pewno zwrócą na siebie uwagę w połączeniu z kolorem białym czy brązowym. Wśród miłośników wyraźnych kolorów, na pewno wzbudzi zainteresowanie kolekcja Sao Bento, zawierająca krzesła, fotele i taborety. Do któregokolwiek z elementów tej kolekcji wystarczy odpowiednio dobrać dekoracje i mamy zagwarantowaną stu procentową oryginalność wnętrza..

 

 

 

 

Kolejną bardzo wyraźną kolorystycznie kolekcją, jest kolekcja Summerset. Odważne połączenie kolorów i wzorów nie może pozostać niezauważone. W tej kolekcji mamy do dyspozycji fotel i dwa taborety.

 

 

 

 

 

Retro, retro…

 

Nie tylko zaskakujące kombinacje kolorów przyciągają uwagę, ale z takim samym sukcesem może to zrobić nietypowa konstrukcja tradycyjnych mebli. Dla przykładu prezentujemy dwa modele komód w stylu retro. Zgodzą się chyba Państwo z nami, że także budzą emocje.

 


 

 

Trochę tandetne, trochę eleganckie ...

 

Trochę rustykalne, trochę miejskie, trochę poocierane a jednak na swój sposób eleganckie. Tak chyba można w skrócie scharakteryzować ostatnie dwie pozycje, które pragniemy Państwu dzisiaj zaprezentować. Krzesło Aix i taboret Melange oferowane w kilku kolorach na pewno dodają uroku każdemu wnętrzu.

 

 

Prosta w utrzymaniu i konserwacji metalowa konstrukcja gwarantuje długowieczność, a uniwersalność wykorzystania umożliwia ich zastosowanie w dowolnym miejscu.