ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktyczne akcesoria do pokoi dziecięcych

Podczas tegorocznych prezentacji nowości, producenci koncentrowali się nie tylko na pomysłowości konstrukcji, ale również na dodatkach i akcesoriach Niemiecki producent przedstawił cały szereg jakościowych taboretów. Taborety te przyciągają uwagę zwłaszcza nadrukiem tapicerki, z możliwością ogromnej ilości przeróżnych motywów i tematów. Taboret w formie pojemnika z wiekiem może być wykorzystany do przechowywania przeróżnych przedmiotów i oczywiście do siedzenia. Wykonane są one z płyty MDF i osiągają nośność 110 kg, co umożliwia wykorzystanie nawet przez osoby dorosłe. Szeroka oferta mogąca urozmaicić wnętrze pokoju dziecięcego.

 

 

Dodatki i akcesoria pomagają tworzyć całość

Niemiecki producent wybrał całą masę przeróżnych, atrakcyjnych motywów, które mogą uzupełnić wnętrze pokoju dziecięcego lub studenckiego. Nie brakuje typowo dziewczęcych, czy typowo chłopięcych kolorów, ale poza tym jest cała masa taboretów z motywami popularnych flag czy znanych światowych metropolii takich jak Londyn czy Paryż. Wygląd łatwo ocenić na podstawie dołączonych zdjęć.

 

 

Taborety mają kwadratową podstawę z krawędzią długości 38 cm. Przestrzeń do przechowywana wewnątrz taboretów jest więc całkiem pokaźna a ustawiając w pokoju 2-3 taboretów uzyskamy przestrzeń do przechowywania mogącą częściowo zastąpić nawet komodę. Akcesoria tego typu potrafią nie tylko ożywić wystrój wnętrza pokoju, ale w dodatku są bardzo praktyczne i mogą być wykorzystane na wiele sposobów i mogą one nawet obniżyć co nieco koszty wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

 

Na dołączonych zdjęciach przedstawiamy dwa podstawowe rodzaje taboretów. Jednokolorowe i z nadrukiem motywów tematycznych. Taborety tej kolekcji mogą być nawet bardzo dyskretne czy wręcz niezauważalne, ale mogę też zdecydowanie przyciągać uwagę. Wybór należy do państwa.

 

 

Taborety duże i małe

W ofercie znajdują się dwa rozmiary tych taboretów, zachowujących jednak kolorystykę czy nadruk. Oprócz przedstawionych powyżej taboretów o podstawie kwadratowej, Mamy również do dyspozycji większe taborety o podstawie prostokątnej. Możemy więc w pokoju dziecięcym ustawić dwa taborety o różnych wymiarach, ale identycznym wyglądzie.

 

                     

 

Na zdjęciach powyżej przedstawiamy przykład takiej właśnie kombinacji. Kategorię dodatków i akcesoriów do pokoju dziecięcego zamierzamy już wkrótce poszerzyć o kolejne ciekawe pozycje.

 

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.