Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pokoje studenckie z naciskiem na design i jakość mebli

Dziecko kończące szkołę podstawową i zaczynające studia, raczej nie zadowoli się meblami dziecięcymi, z których korzystało dotychczas. Z dorastaniem mieni się gust, zainteresowania dziecka i wymagania w stosunku do wyposażenia pokoju dziecięcego. Dlatego też oferujemy szeroki wybór pokoi studenckich do stworzenia dziecku optymalnych warunków do nauki. Oferowane przez nas pokoje dziecięce kładą nacisk na elegancki wygląd i wysoką jakość mebli. Podstawą każdego pokoju studenckiego to oczywiście łóżko i odpowiednich rozmiarów łóżko biurko uzupełnione dostateczną ilością przestrzeni do przechowywania. Do nabycia są jak kompletne zestawy, tak i pojedyncze elementy. Wszystko wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

 

Pokoje studenckie w białym wykonaniu

Białe wykonanie pokoju studenckiego to optymalne rozwiązanie kolorystyczne zwłaszcza dla dziewcząt. Elementem najbardziej wymagającym wymiany jest bezsprzecznie łóżko dziecięce, które z reguły nie spełnia wymagań i wyobrażeń większości studentów. Polecanymi (a zarazem najczęściej kupowanymi) łóżkami studenckimi są łóżka o powierzchni spania 140x200 cm. W pokoju studenckim (a zwłaszcza w pokoju studentki) nie powinno zabraknąć obszernej szafy. W pokoju studentki szafa powinna dodatkowo posiadać lustro. Niezbędne też jest odpowiednie biurko dopełnione komodą lub regałem. Wszystkie wymienione elementy zawiera na przykład zestaw pokoju studenckiego Sacha 2342 francuskiego producenta. Producent ten kładzie nacisk na jakość. Do produkcji wykorzystał polakierowaną płytę MDF. Meble dostarczane w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Kolejną propozycją jest zestaw Josh w eleganckim biało szarym wykonaniu. Autorem tego zestawu jest belgijski producent kładący nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Proste linie w śnieżnobiałym wykonaniu i w połączeniu z szarymi elementami podkreślają elegancki wygląd mebli tej kolekcji, co łatwo można ocenić na dołączonych zdjęciach.

Pokoj pro studenta Sacha 2342 - v dílech Studentský pokoj Josh v dílech

 

Pokoje studenckie w odcieniu naturalnego drewna

W skrócie opisaliśmy wszystkie niezbędne elementy pokoju studenckiego, a teraz chcielibyśmy przedstawić Państwu meble studenckie w imitacji naturalnego drewna, przeznaczone zwłaszcza do pokoi chłopięcych. Cennym źródłem inspiracji może być na przykład zestaw pokoju studenckiego kolekcji Naturela. Eleganckie meble o nowoczesnym wyglądzie w imitacji drewna dębowego. Wysoko cenimy możliwość wyboru łóżka w kilku rozmiarach. Łóżka są do dyspozycji od powierzchni spania 90x200 cm aż do 140x200 cm. Do każdego łóżka można również dokupić praktyczną szufladę. Warto również zwrócić uwagę na biurko z obszernym blatem, idealnym dla potrzeb studenta. Wnętrze wyposażone tymi meblami jest prawie nie do odróżnienia od mebli z prawdziwego drewna dębowego. Na kolejnym zdjęciu przedstawiamy pokój studencki Jmi 15.01, w prostych liniach i przyjemnym połączeniu imitacji drewna dębowego z kolorem ciemno brązowym. Połączenie tworzące ponadczasowy elegancki wygląd wnętrza. Francuski producent kładzie nacisk na detaliczność wykonania, co podkreślają stylowe uchwyty, mobilny kontener, biurko czy nietypowy wygląd szafy. Przestrzeń do przechowywania i odkładania uzupełniona jest regałem i komodą. Oferta pojedynczych elementów jest bardzo elastyczna i meblami tej kolekcji możemy wyposażyć małe i duże pomieszczenia. Warto również pamiętać o jakościowym krześle, które zdecydowanie powinno mieć możliwość regulacji wysokości siedzenia co umożliwia jego idealne dostosowanie do aktualnego wzrostu dziecka.

Studentský pokoj Naturela G44 Dětský pokoj, studentský pokoj Jimi 15.01 – díly

 

Najważniejsze by student czuł się we własnym pokoju wygodnie i komfortowo, tak by miał odpowiednią przestrzeń do nauki, ale również na własne zainteresowania i wypoczynek. Właśnie takie pokoje studenckie staramy się oferować w naszym sklepie Meble-Aldo.