Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nowe kolekcje mebli dziecięcych na rok 2016

Co prawda większość z Państwa dopiero przygotowuje się do świąt i szuka pomysłów na prezenty gwiazdkowe, my w meble Aldo przygotowujemy nowe kolekcje na rok 2016. Również w roku 2016 mamy zamiar wprowadzić wiele ciekawych i nietypowych konstrukcji dostępnych wyłącznie u nas. Tak samo jak w latach poprzednich, nie zamierzamy zmieniać naszej filozofii, i nadal będziemy oferować meble oryginalnych, a czasami wręcz unikalnych, designów przy zachowaniu wysokiej jakości i atrakcyjnych cen. Również w roku 2016 większość naszej oferty stanowić będą produkty producentów z Europy zachodniej, zwłaszcza producentów francuskich, niemieckich, duńskich czy belgijskich. Na przełomie roku 2015 i 2016 mamy zamiar kontynuować weekendowe promocje dochodzące nawet do 50% i na pewno będzie warto zaglądać na nasze strony również w weekendy. W tytule jednak w roli głównej występuje rok 2016, czas więc chyba przedstawić dokładniej nasze plany i wizje na nadchodzący rok.

 

 

Meble dziecięce na rok 2016

W kategorii mebli dziecięcych oczekujemy jeszcze bardziej wyraźny podział na meble typowo dziewczęce i typowo chłopięce. Różnice wyglądu pokoju dziecięcego dla dziewcząt i pokoju dziecięcego dla chłopców pogłębiają się z roku na rok. Jeszcze nie tak dawno nie było większych różnic w wyglądzie mebli dla dziewcząt i chłopców, jednak ostatnio nasilają się starania o bardziej indywidualne podejście do obu płci, i przewidujemy że w latach następnych projekty pokoi dziecięcych i mebli dziecięcych będą coraz bardziej się różnić wyglądem pod kątem ich przeznaczenia. Belgijski producent oferuje na przykład bardzo ciekawe rozwiązanie dla dwójki dziewcząt. Eleganckie meble z elementami rustykalnymi o bardzo romantycznym wyglądzie na pewno spodobają się absolutnej większości dziewczynek.

 

  

 

Fenomenem roku 2016 zapewne też będą toaletki dziewczęce, jako jeden z elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Mebel dotychczas spotykany raczej w sypialniach dla dorosłych coraz bardziej zyskuje na popularności. Przykład toaletki widoczny jest na dołączonych zdjęciach. Na drugim zdjęciu widoczne jest łóżko z szufladą. Również coraz częściej pojawiająca się opcja uzupełnienia konstrukcji łóżka piętrowego. Z roku na rok producenci koncentrują się również na oszczędność przestrzeni i optymalizację wykorzystania dostępnej powierzchni.

 

A co z meblami dla chłopców? Również w tej kategorii znajdziemy cały szereg nietypowych konstrukcji czy konstrukcji koncentrujących się na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Również w roku 2016 dużą część naszej oferty zajmują łóżka dla chłopców w postaci samochodów, które są bardzo popularne wśród chłopców. Nowe kolekcje pokoi dziecięcych dla chłopców skupiają się wokół typowo chłopięcych zainteresowań i nie zabraknie kolekcji z tematyką sportową, tematyką dzikiego zachodu czy wszechświata.

 

  

 

Oferta mebli dziecięcych rok od roku poszerza się o nowe nietypowe, oryginalne, czy wręcz unikalne pozycje. Meble coraz bardziej stają się zwykłym przedmiotem konsumpcyjnym, a ich wygląd staje się coraz bardziej decydującą cechą. Meble, zwłaszcza te dziecięce, nie mają już za zadanie przetrwać dziesięciolecia, ale raczej powinny krótkotrwale uprzyjemniać życie, czyli meble dziecięce powinny być naprawdę dziecięce.

 

 

Meble dla dorosłych na rok 2016

Wielkich zmian możemy oczekiwać w kategoriach mebli do wyposażenia kuchni i jadalni, salonów, sypialni i innych wnętrz. Producenci w kolekcjach przygotowanych na rok 2016 koncentreują się zwłaszcza na meblach i zestawach dla singli budujących kariery zawodowe i nie planujących na razie założenia własnej rodziny. Takie osoby z reguły mieszkają w małych wynajętych mieszkaniach, więc większość mebli dla singli jest zamierzona właśnie na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Producenci elastycznie reagują na zapotrzebowania rynku i coraz częściej w ich ofertach pojawiają się łóżka o powierzchni 140x200 cm zamiast, bardziej typowej dla par, powierzchni 160x200 cm. Często też łóżka dla singli zamierzone są na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

 

  

 

Zmiany w wyglądzie i konstrukcji mebli nie dotyczą jednak tylko sypialni. Również meble przeznaczone do innych wnętrz w coraz większej mierze konstruowane są pod kątem maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Możemy więc stwierdzić, że meble na rok 2016 będą bardziej pomysłowe i bardziej praktyczne.

 

 

Nowe, nietypowe akcesoria mieszkaniowe

Kolejnym nowym trendem na rok 2016 jest wielofunkcyjność mebli. Oznacza to możliwość kilku sposobów wykorzystania jednego mebla. Biurko służące zarazem jako toaletka, czy stół jadalniany mieniący się w biurko to typowi przedstawiciele mebli wielofunkcyjnych. Meble wielofunkcyjne idealnie nadają się do małych pomieszczeń ze względu na oszczędność przestrzeni.

 

     

 

Typowym przykładem wielofunkcyjnych konstrukcji są komody kolekcji Key francuskiego producenta. Jedyny element możemy wykorzystać jako biurko, stół, mini barek i oczywiście jako komodę.

Nowoczesny design również w przyszłych latach będzie rozwijany pod kątem praktycznego wykorzystania wnętrz, a my rzecz jasna zamierzamy w tym uczestniczyć, nadal oferując szeroką gamę nowoczesnych, praktycznych i eleganckich mebli z dodatkowym bonusem w postaci darmowego transportu na terenie całego kraju.