Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nietypowe rozwiązanie sypialni oferuje kolekcja Connect

Francuski producent przedstawia nowoczesną koncepcję wyposażenia sypialni. Meble zaprojektowane dla maksymalnego komfortu, tak by wszystko potrzebne mogło znajdować się w zasięgu ręki. W ramach kolekcji Connekt mamy do dyspozycji wiele elementów wyposażenia sypialni, w tym również elementy bardziej typowe dla salonów, a mianowicie meblościankę RTV. Telewizor staje się rzeczą tak naturalną, że nikogo chyba nie zraża jego obecność w sypialni, a wielu nawet ucieszy fakt że w końcu jest do dyspozycji tego typu mebel.

 

 

Sypialnia zaskakująca wyposażeniem

Wspomnieliśmy już o nietypowej dla sypialni meblościance, ale na niej nie kończą się nietypowe elementy mebli kolekcji Connect. Łóżko z szufladami może być poszerzone o praktyczna dostawkę, której częścią składową jest oświetlenie LED i bezprzewodowa ładowarka urządzeń przenośnych typu smartfon czy tablet. Lekko nietypowa jest również kolorystyka tej kolekcji łącząca imitację drewna bukowego z kolorem szarym.

 

  

 

Dzięki szerokiej gamie pojedynczych elementów, możemy zaaranżować sypialnię na wiele sposobów. Dla zwolenników oglądania programów telewizyjnych przygotowany jest projekt widoczny na pierwszym z dołączonych zdjęć. W zastępstwie szafy występuje tutaj meblościanka RTV z przestrzenią do przechowywania będącą w stanie zastąpić tradycyjną szafę. Drugi zestaw to tradycyjny układ sypialni z szafą, komodą i stolikiem nocnym. Elegancki, nowoczesny wygląd podkreślają stylowe uchwyty. Oba zestawy idealnie dostosowane są do wykorzystania w małych pomieszczeniach, ze względu na ogromną ilość przestrzeni do przechowywania.

 

 

Meble wyposażone nowoczesnymi technologiami

Jak już wspominaliśmy na wstępie kolekcja Collect wyposażona jest również w nietypowe elementy typu oświetlenie LED i ładowarka bezprzewodowa. Francuski producent podjął wyzwanie współczesnego świata i oferuje bardzo praktyczne technologie, dyskretnie i umiejętnie wkomponowane w meble tej właśnie kolekcji. Możemy mieć co prawda zastrzeżenia co do obecności telewizora czy sieci sygnału Wi-Fi w sypialni, ale raczej nie uda nam się zmienić biegu czasu i rozwoju technologii.

 

    

 

Oświetlenie LED pojawia się już od jakiegoś czasu w różnych produktach i nie stanowi już raczej zaskakującego rozwiązania, na pewno jednak potrafi stworzyć przyjemną, intymną atmosferę w dodatku ekologicznie i ekonomicznie.

 

Oferta mebli do wyposażenia sypialni tego francuskiego producenta zawiera z reguły najnowocześniejsze trendy i produkty dostępne na rynku. Dodatkowym atutem są typowo francuska elegancja, oraz wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen,