Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble dziecięce pod drzewko?

Brak pomysłów na prezenty gwiazdkowe dla dzieci? Poszukują Państwo prezentu który sprawi radość, a poza tym jest praktyczny i można z niego korzystać przez długi czas? Mogą Państwo, tak jak wielu rodziców w latach poprzednich, podarować swym pociechom kompletny zestaw pokoju dziecięcego, czy chociaż tylko łóżko dziecięce. Najpopularniejsze są kompletne zestawy pokoi dziecięcych. Trudno się temu dziwić, bo chyba każdy człowiek, a w szczególności dzieci, pragnie swego własnego kąta, do którego z przyjemnością wraca by się zabawić lub odpocząć. Wyposażenie pokoju dziecięcego jest więc zawsze trafionym prezentem, sprawiającym wiele radości na długi okres.

 

 

Meble dziecięce jako gwiazdkowy prezent dla dziewcząt

Nawet jeżeli dziecko posiada już swój pokój dziecięcy, zawsze można jego wyposażenie uzupełnić i kolejne elementy. Elementem, który na pewno sprawi radość każdej dorastającej dziewczynce, jest toaletka. Większość dziewczynek towarzyszy swoim mamom w procesie upiększania, często próbując je naśladować. Udostępniając więc dziewczynce taki mebel mamy stuprocentową gwarancję zadowolenia. Toaletka przedstawiona na zdjęciach jest nie tylko bardzo elegancka, ale również praktyczna. Narożna konstrukcja zajmująca niewielką przestrzeń (z reguły niewykorzystaną), oferująca praktycznie podzieloną przestrzeń do przechowywania.

 

  

 

W razie braku przestrzeni, toaletka może służyć również jako tymczasowe biurko. Powierzchnia blatu jest wystarczająca. Toaletka posiada mnóstwo przestrzeni do przechowywania w formie szuflad i półek, które zwłaszcza dorastające nastolatki potrafią wykorzystać do maksimum. Jeżeli jednak mają zamiar zafundować dziecku kompletny pokój dziecięcy, to dla dziewcząt zdecydowanie polecamy prezentowaną na zdjęciach poniżej, kolekcję Amori.

 

  

 

Zapewne zgodzą się Państwo z nami, zestaw kolekcji Amori belgijskiego producenta spodoba się każdej dorastającej dziewczynce. Pomysłów na podarunki gwiazdkowe znajduje się w naszej ofercie cała masa a wybór zależy tylko i wyłącznie od klienta.

 

 

Meble dziecięce jako gwiazdkowy prezent dla chłopców

Producenci nie zapomnieli w swych ofertach również na chłopców. Tak samo jak w przypadku zestawów dla dziewcząt mamy do dyspozycji kompletne zestawy pokoi dziecięcych kompletowane specjalnie z myślą o chłopcach. Na pewno warto sprawdzić ofertę mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta. Meble charakterystyczne tematycznymi dekoracjami. Specjalnie dla chłopców przeznaczone są zestawy z motywami kosmicznymi, lotniczymi, czy motywami dzikiego zachodu. Dla lepszej oceny wyglądu przedstawiamy zdjęcia takich właśnie zestawów.

 

  

 

Podobnym zestawem na pewno jesteśmy w stanie bardzo mile zaskoczyć każdego chłopca. Przedstawione zestawy są częścią składową kolekcji obejmujących kolejne elementy umeblowania lub dekoracji, co pozwala nam na dopełnianie wyposażenia z okazji na przykład urodzin.

 

Gwiazdkowe podarunki z szansą na dostarczenie do świąt można zamawiać aż do 20.12.2015, z oferty mebli na magazynie. Oferta takich właśnie pozycji jest znów obszerniejsza niż w latach przeszłych i obejmuje najpopularniejsze pozycje naszej oferty. Od wielu lat najpopularniejszą kategorią mebli pozostają niezmiennie łóżka piętrowe francuskiego producenta. Z tej kategorii, przedstawiamy na zdjęciach dwie najpopularniejsze pozycje.

 

  

 

W gwiazdkowych prezentach najbardziej cenioną jest pomysłowość. Mamy nadzieję, że dzisiejszy artykuł przynajmniej trochę poszerzył zakres Państwa pomysłów i stał się co najmniej źródłem inspiracji lub nawet radości i zadowolenia z gwiazdkowych prezentów, czego szczerze Państwu życzymy.