Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Markowe meble dziecięce, gwarancją wysokiej jakości

Markowe meble nie należą do najtańszych, ale oferowana wysoka jakość i możliwość długoletniego (bezpiecznego) ich wykorzystywania warte są wyższych inwestycji. W dzisiejszym artykule spróbujemy podsumować wszystkie za i przeciw zakupu ekskluzywnych mebli dziecięcych. Markowe meble to nie tylko wysoka jakość zastosowanych materiałów i wykonania, ale z reguły z nimi w parze idą dodatkowe bonusy (na przykład w formie mechanizmu cichego domykania). Markowe meble z reguły tworzą kompleksowe rozwiązania umożliwiające aranżacje od narodzin do wieku dorosłego. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu kilka takich właśnie rozwiązań niemieckiego producenta, prezentującego swe produkty pod marką Gautier.

 

Łóżko dziecięce z możliwością rozłożenia do postaci łóżka podwójnego

Łóżko w stanie żłożonym oferuje powierzchnię spania 90x200 cm, elegancką barierkę oraz zestaw dwu szuflad, tworzących praktyczną prtzestrzeń do przechowywania. Dzięki podwyższonej konstrukcji łóżko może częściowo zastąpić sofę czy wersalkę, tworząc wygodne miejsce do siedzenia nawet dla kilku dzieci. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Łóżko można rozłożyć do postaci łóżka podwójnego o powierzchni spania 180x200 cm, wystarczającej nawet dla dwu osób dorosłych. Rozwiązanie to znacznie poszerza możliwości wykorzystania łóżka. W układzie łóżka podwójnego może służyć ono jako miejsce do spania dla dwójki dzieci i zastąpić na przykład łóżko piętrowe. Można je również wykorzystać do okazyjnego nocowania przyjaciół i znajomych, a w wieku późniejszym uzyskamy komfortowe łóżko studenckie. Neutralna kolorystyka oraz elegancki design ze śladami stylu rustykalnego pozwala również na zastosowanie łóżka w aranżacjach sypialni osób dorosłych.

 

 

                                         

 

 

Unikalna konstrukcja wymagająca co prawda trochę wyższej inwestycji początkowej, oferująca szerokie możliwości zastosowań i gwarantująca bardzo długi okres eksploatacji. By wykorzystać łóżko w układzie podwójnym, wystarczy dokupić drugi materac 90x200 cm (o jednakowej wysokości) i ustawiając materace obok siebie uzyskujemy komfortową powierzchnię 180x200 cm. Tyle  o łóżku, ale producent oferuje również szereg kolejnych elementów do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

Komoda z przewijaka?

Również takę opcję mamy do dyspozycji, w dodatrku z ogromną przestrzenią do przechowywania. Na pierwszym z niżej umieszczonych zdjęć widoczny jest układ niemowlęcy, tworzący komfortowe i bezpieczne centrum przewijania. W późniejszym okresie, kiedy odpada już potrzeba przewijania, nadal możemy korzystać z mebli, zmieniając ich układ na ten widoczny na drugim ze zdjęć. 

 

                      

 

W układzie niemowlęcym mamy do dyspozycji przewijak z ogromną przestrzenią do przechowywania, gwarantującą że wszystkie niezbędne do przewijania akcesoria znajdują się dosłownie w zasięgu ręki i eleiminują w ten sposób potrzebę odbiegania po cokolwiek i pozostawianie choć przez chwilę dziecka bez opieki. W układzie dla ucznia mamy do dysżpozycji biurko z półką na d blatem oraz dwie obszerne szafki. Komodę, która w poprzednim układzie tworzyła część składową przewijaka, możemy ustawić dowolni w przestrzeni i nadal z niej korzystać.

 

                                                                        

 

Projekty zestawów markowych mebli do wyposażenia pokoju niemowlęcego, dziecięcego czy studenckiego z reguły zawierają pomysłowe i unikalne meble (jak chociaśby szafa narożna, widoczna na zdjęciu powyżej), zawsze jednak gwarantują długi, bezproblemowy i bezpieczny okres eksploatacji, pozwalający na korzystanie z mebli od narodzin aż do dorosłości. W zasadzie standardem u markowych jest posiadanie certyfikatów jakości i atestów o których z przyjemnością informujemy na naszych stronach.