Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka dziecięce z litego drewna, inspiracja z Belgii

W poprzednich artykułach przedstawiliśmy państwu meble dziecięce według kraju pochodzenia ich producentów. Ostatnio były to meble francuskich producentów, dzisiaj przedstawimy ofertę belgijskiego producenta. Meble belgijskiego producenta, w odróżnienia od mebli francuskich producentów, mają swój urok i styl, ale raczej nie tworzą modnych trendów, co spowodowane jest w głównej mierze materiałem wykorzystanym do produkcji, którym jest naturalne drewno sosnowe. Meble dziecięce z litego drewna i kompletne zestawy pokoi dziecięcych są bardzo oryginalne i są cennym źródłem informacji. Belgijski producent mimo zastosowania naturalnego drewna, oferuje bardzo pomysłowe, a często również wielofunkcyjne, konstrukcje. Dzisiaj przedstawimy Państwu ofertę mebli z litego drewna dla dzieci małych i dużych, dostępne wyłącznie w naszym sklepie Meble Aldo.

 

 

Łóżka dziecięce z litego drewna mają swój urok

Łóżka dziecięce z litego drewna, dla prostszej orientacji w ich szerokiej ofercie, podzieliliśmy do kilku kategorii. W kategorii łóżek dziecięcych z litego drewna znajdą Państwo podkategorie łóżek dziecięcych z litego drewna dla dziewcząt, łóżka dziecięce z litego drewna dla chłopców i łóżka piętrowe, które również podzielone są na na łóżka piętrowe dla dziewcząt i łóżka piętrowe dla chłopców. Podział ten powinien uprościć orientację w bardzo szerokiej ofercie. Dlaczego właśnie mamy wybrać meble z litego drewna, a konkretnie z drewna sosnowego? To jeden z nielicznych sposobów na nabycie względnie tanich, ekologicznych i nieszkodliwych dla zdrowia mebli do pokoju dziecięcego. Meble z litego drewna mają swój urok i ostatnio zyskują na popularności. Belgijski producent mebli dziecięcych z litego drewna, oferuje wybór z trzech odcieni. W naturalnym kolorze drewna sosnowego, w wykończeniu białym przezroczystym lakierem, zachowującym widoczną strukturę drewna i w końcu w kolorze szarym. Zastosowano ekologiczny i nieszkodliwy dla zdrowia wodą rozcienczalny lakier.

 

   

 

Na dołączonych zdjęciach mogą Państwo ocenić wygląd łóżka piętrowego w przezroczysto białym wykonaniu, oraz łóżko dziecięce na antresoli w kolorze naturalnego drewna. Kolor biały w połączeniu z dekoracjami koloru różowego to bardzo popularne rozwiązanie wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Nie ważne na który z oferowanych kolorów się zdecydujemy, łóżka są wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu odpowiednio wysuszonego drewna sosnowego bez wad i pęknięć, nie dochodzi do późniejszych deformacji na wskutek oddziaływania środowiska. Odpowiednio sztywna konstrukcja nośna gwarantuje nośność łóżka do 100 kg dla każdego z łóżek.

 

                                                                  

 

Przykładem szarego wykonania jest widoczne na zdjęciu dziecięce łóżko wielofunkcyjne. Jak już wspominaliśmy, belgijski producent nawet z litego drewna potrafi stworzyć bardzo pomysłowe konstrukcje, które mogą zaoszczędzić drogocenną przestrzeń w pokoju dziecięcym. Prezentowany odcień przeznaczony jest raczej dla chłopców,a le decyzja należy zawsze do klienta. W końcu nawet do szarego łóżka można dołączyć różowe dekoracje. Oferta przeróżnych konstrukcji jest bardzo szeroka i na pewno jest z czego wybierać i nawet wybór łóżka oszczędzającego przestrzeń w pokoju dziecięcym nie stanowi żadnego problemu.

 

 

Łóżka dziecięce z litego drewna, oszczędzające miejsce do gier i zabaw

Nawet z litego drewna można wyprodukować funkcjonalne łóżko mające na celu maksymalną oszczędność przestrzeni pokoju dziecięcego. Przytaczamy kilka przykładów rozwiązań takich miejsc do spania i nie tylko. Jednym z przykładów jest na przykład wielofunkcyjne łóżko piętrowe z możliwością złożenia dolnego łóżka. Łóżko piętrowe z biurkiem i wygodnym fotelem, który można rozłożyć na pełnowartościowe łóżko.

 

   

 

Konstrukcja przedstawiona na dołączonych zdjęciach, to naprawdę praktyczne rozwiązanie pokoju dziecięcego. W ciągu dnia dolne łóżko może być złożone do wygodnego fotela, a zwolniona w ten sposób przestrzeń może być wykorzystana do gier i zabaw. Częścią składową łóżka jest również biurko i praktyczna półka na książki i podręczniki. Po obwodzie górnego łóżka znajduje się barierka bezpieczeństwa. Łóżko swą konstrukcję jest w stanie zaoszczędzić naprawdę sporo przestrzeni w pokoju dziecięcym.

 

Jeżeli pragną Państwo kompletnie wyposażyć pokój dziecięcy meblami z litego drewna, to w ofercie jest do dyspozycji wiele pojedynczych elementów takich jak szafy, komody, czy biurka. Dla najmniejszych jest do dyspozycji zestaw stolika dziecięcego z krzesełkami w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Meble dziecięce z litego drewna to meble posiadające styl, jakość i wiele pomysłowych konstrukcji.