Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jakościowe i tanie meble holenderskie

Jeżeli interesują się Państwo branżą meblarską od jakiegoś czasu, to na pewno pamiętają Państwo okres kiedy meble włoskie i holenderskie były wzorem dla całego świata. Dzisiaj sytuacja jest bardziej zrównoważona i pojawiło się wielu jakościowych projektantów w wielu częściach świata, mimo to Holendrzy i Włosi nadal stanowią światową czołówkę designerską. To właśnie z ich pomysłów corocznie rodzą się nowe trendy i pomysły. Holenderski design (podobnie jak włoski) posiada długoletnią tradycję. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu kilka stylowych i jakościowych kolekcji holenderskiego producenta, a zarazem spróbujemy udowodnić że jakość i styl mogą być cenowo przystępne. Przedstawimy meble do pokoju dziecięcego,jadalni i salonów, dostępne w zestawach, lub jkao pojedynczue elementy.

 

 

Meble holenderskie do pokoju dziecięcego

Najszerszą ofertę holenderski producent posiada w kategorii mebli dziecięcych. Projekty zestawów pokoi dziecięcych tego producenta stawiają na proste linie z naciskiem na atrakcyjną cenę i możliwości praktycznego wykorzystania. Najczęściej stosowanym kolorem jest biały, a to samodzielnie lub w kombinacji z różnokolorowymi elementami. Do aranżacji pokoju dziecięcego dla dziewcząt mamy do dyspozycji popularne połączenie koloru białego z różowym, do aranżacji pokoi dziecięcych dla chłopców równie popularną kombinację białego z niebieskim. Oprócz tego producent oferuje zestawy neutralne kolorystycznie odpowiednie dla dziewcząt i chłopców, na przykład w połączeniu koloru białego z naturalnym kolorem drewna. W przedstawionych zestawach brakuje wyraźnych motywów dziecięcych, co pozwala na wykorzystanie tych mebli aż do dorosłości dziecka. Wystarczy tylko odpowiednio zmieniać dekoracje dla dziecka, ucznia czy w końcu studenta. Spoób zdecydowanie tańszy niż wymiana mebli.

 

  

 

Na dołączonych zdjęciach widoczne są projety zestawów kolekcji Tolga. Rozwiązanie dla dziewcząt i drugie rozwiązanie dla chłopców. Meble zaprojektowane z myżlą o maksymalnych możliwościach praktycznego wykorzystania. Łóżko posiada sporą przestrzeń do przechowywania w postaci szuflad. Biurko z obszernym blatem, komoda, praktyczny regał czy skrzynka z pojemnikiem oraz szafa, do wyboru w opcji dwu lub trzydrzwiowej. Przedstawione zestawy są tylko przykładami, a kolekcja posiada szerokie możliwoci stworzenia indywidualnego zestawu, dokładnie według potrzeb.

 

 

Meble Holenderskie do jadalni i salonu

U mebli holenderskich często spotykamy się z identycznym wyglądem mebli do jadalni i salonu. Taki wygląd jest w wpełni zamierzony i nieprzypadkowy, bardzo często bowiem (z powodu braku przestrzeni) zmuszeni jesteśmy do aranżacji tych dwu wnętrz w jednym pomieszczeniu. Identyczny wygląd mebli do jadalni i salonu bardzo upraszcza takie właśnie aranżacje. Z wykorzystaniem takich właśnie mebli uzyskamy wpełni zharmonizowane wnętrze. Do takich właśnie mebli holenderski producent najczęściej stosuje meble w imitacji naturalnego drewna.

 

  

 

Jeżeli lubią Państwo meble o nowoczesnym, ale prostym (wręcz surowym) wyglądzie, to na pewno spodobają się Państwu meble tego holenderskiego producenta. Bardzo praktyczna jest oferta mebli do dowolnych wnętrz, o identycznym wyglądzie. Nie zabrakło nawet praktycznych szafek do butów. Również tutaj często spotykamy się z śnieżnobiałym wykonaniem. Szafki do butów, komody czy szafy do wyposażenie przedpokoju (i nie tylko) w bardzo atrakcyjnych cenach.

  

 

Wszastko w jednolitym bardzo prostym designie. Oferty tego holenderskiego producenta prezentujemy od przeszło sześciu lat i przez cały ten okres cieszą się one wielką popularnością. Ofertę co poszerzamy o nowe pozycje i naprawdę jest z czego wybierać. Mamy nadzieję że dzisiejszy artykuł będzie dla Państwa cennym źródłem inspiracji.