Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Design nowej generacji, łóżka piętrowe NEW JOY

Oferta łóżek piętrowych New Joy to naprawdę coś czego jeszcze nie było. Pomysłowa konstrukcja rozwiązująca doskonale problem braku przestrzeni w pokoju dziecięcym, zwłaszcza dla liczniejszego potomstwa, czyli dwójki, a nawet trójki dzieci. Problem aranżacji pokoju dziecięcego w małym pomieszczeniu został całkowicie rozwiązany. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu łóżka piętrowe z kategorii markowych mebli New Joy, u których, dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów i procesu produkcji, producent może sobie pozwolić na wydłużenie gwarancji na 7 lat.

 

Łóżko piętrowe dla dziewcząt

Pierwszym z przedstawianych produktów jest łóżko piętrowe kolekcji New Tower, które dzięki zastosowanej, typowo dziewczęcej kolorystyce, przeznaczone jest do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Szufladę dolnego łóżka można wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania, lub jako dodatkowe miejsce do spania. W zależności na sposobie wykorzystania szuflady, mamy do dyspozycji łóżko dla dójki, lub trójki dziewcząt. Oprócz miejsc do spania łóżko oferuje wiele kolejnych elementów wyposażenia, takich jak biurko, półki, skrzynkę i jednoczęściową szafę z oświetleniem LED. Bardzo praktyczna jest też konstrukcja schodków. Schodki nie tylko bezpieczne (dzięki swej szerokości i głębokości), ale dodatkowo oferujące przestrzeń do przechowywania w postaci wysuwanych pojemników (szuflad). Łóżko piętrowe New Tower widoczne jest na pierwszym z dołączonych zdjęć.

 

  

 

Łóżko piętrowe na drugim ze zdjęć to łóżko kolekcji Flexi. Łóżko dla dorastających uczennic i studentek. U tej konstrukcji producent kładzie nacisk na wielkość powierzchni blatu biurka, tak by było wystarczające nawet dla dwójki równocześnie odrabiających lekcje dziewcząt. Szerokość blatu 200 cm w pełni to gwarantuje. Także u tej konstrukcji nie zabrakło dodatkowych przestrzeni do przechowywania w formie pojemników w przestrzeni pod schodkami. Nie zabrakło też dodatkowych półek nad biurkiem i szuflady pod łóżko, którą można wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania lub jako dodatkowe miejsce do spania.

 

Dla miłośników tradycyjnych konstrukcji łóżek, przedstawiamy łóżko kolekcji Puzzle. W podobny sposób jak łóżka piętrowe, łóżko kolekcji Puzzle oferuje miejsce do spania dla dwójki dziewcząt, zajmując (w stanie złożonym) minimalną powierzchnię. Konstrukcja równie oszczędna pod względem przestrzeni co łóżka piętrowe.

 

                                                      

 

Konstrukcja unikalna umieszczeniem łóżka i szuflady pod obszernym (podwójnym, rozkładanym) biurkiem. Wszystko pomyślane tak, ba nawet kompletnie wyposażony pokój dziecięcy był przewiewny i dysponował odpowiednią przestrzenią do gier i zabaw. Producent wykorzystuje do tego celu meble do zawieszenia na ścianie, wykorzystując w umiejętny sposób przestrzeń nad łóżkiem. Ilość i układ szafek i regałów możemy dowolnie zmieniać, dostosowując do naszych potrzeb i układu pomieszczenia.

 

 

Łóżko piętrowe dla chłopców

Identyczną konstrukcję piętrową, ale w typowo chłopięcej biało niebieskiej kolorystyce, producent markowych mebli dziecięcych New Joy oferuje również dla chłopców. Wygląd identyczny jak w przypadku łóżek dla dziewcząt. Meble różnię się tylko kolorystyką. Łóżka piętrowe tej kolekcji to naprawdę unikalny sposób wyposażenia pokoi dziecięcych, a z ich wykorzystaniem możemy zaaranżować elegancki i przewiewny pokój dziecięcy nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Ergonomiczna konstrukcja zaprojektowana z naciskiem na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

 

  

 

Na pierwszym ze zdjęć widoczne jest łóżko piętrowe kolekcji New Tower, na drugim natomiast widoczne jest łóżko kolekcji Flexi, umożliwiające układ łóżek pod kątem prostym. Układ idealny do narożników. Szereg przestrzeni do przechowywania, dla których chłopcy na pewno znajdą zastosowanie.

 

Kolekcje markowych mebli New Joy nie należą do najtańszych, ale oferują naprawdę unikalne rozwiązania i wysoką jakość gwarantowaną wydłużoną na 7 lat gwarancją. W tym roku wprowadzimy do naszej oferty jeszcze wiele produktów tego producenta i mamy nadzieję, że spodobają się one Państwu tak samo jak nam.