Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ciągle popularne łóżka piętrowe

 

Zdecydowanie najpopularniejszą kategorią mebli w naszym sklepie Meble Aldo dziecięce łóżka piętrowe. Wszystkie łóżka piętrowe w naszej ofercie, a przynajmniej zdecydowana ich większość, to łóżka francuskich producentów. Zapewne narzuca się pytanie dlaczego właśnie łóżka piętrowe są tak popularne. Odpowiedź jest bardzo prosta, oszczędność przestrzeni. Łóżko piętrowe zapewnia korzystne zagospodarowanie niewielkich przestrzeni jak również wprowadzenie atrakcyjnego układu pokoju bez ścisku i tłoku z odpowiednią przestrzenią do gier i zabaw. Jedynym problemem do rozwiązania pozostaje ustalenie, które z dzieci ma spać na górnym łóżku, a które na dolnym. Pozostałe problemy związane z wyposażeniem pokoju dziecięcego jesteśmy w stanie rozwiązać dzięki bardzo szerokiej ofercie naszego sklepu Meble Aldo.

 

Łóżko piętrowe nie musi być "tylko" miejscem do spania

Zwłaszcza łóżko piętrowe francuskiego producenta. Przedstawia on wiele pozycji, które oprócz miejsca do spania dla dwójki dzieci oferują wiele innych korzyści. Może to być szuflada pod dolnym łóżkiem, służąca do przechowywania, lub uzupełniona materacem, służąca jako miejsce do spania dla trzeciego dziecka lub dla okazyjnego nocowania kolegów. W innych projektach można znaleźć półki na książki lub schowki na zabawki. Producent oferuje również wielką swobodę wyboru pod względem kolorystyki, jak w łóżkach piętrowych Bibop czy Leo (widoczne na zdjęciach). Tło półek jest obustronne i umożliwia indywidualny dobór kolorów, pasujących do reszty pokoju dziecięcego. Dla chłopca niebieski, różowy dla dziewczynki

 

   

 

Dziecięce łóżka piętrowe francuskiego producenta są również bezpieczne. Oprócz wysokiej jakości wykonania, walorów zdrowotnych i wygodnej konstrukcji, należy pamiętać na bezpieczeństwo dzieci. Jakie elementy bezpieczeństwa można znaleźć w tych łóżkach?

 

- schodki z balustradą
- schodki o szerokiej (bezpiecznej) powierzchni
- barierka po całym obwodzie łóżka, uniemożliwiająca wypadnięciu dziecka
- nieszkodliwe dla zdrowia, wysokiej jakości materiały

 

  

Oferta łóżka piętrowego Leo

 

Bardzo pomysłowy jest układ z szufladą i możliwością trzeciego miejsca do spania lub przechowywania. Na pierwszym zdjęciu oferujemy jeszcze bardziej zaawansowany, pod względem wykorzystania przestrzeni, projekt. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, co możemy zaoferować. Do dyspozycji jest jeszcze wiele innych wzorów oferujących zaskakujące rozwiązanie. Polecamy również nie zapominać o ofertach specjalnych czy limitowanych edycjach wybranych kolekcji. Będąc we właściwym czasie na odpowiednim miejscu, można kupić łóżko piętrowe (i nie tylko) w niewiarygodnie niskiej cenie.

 

 

Łóżko piętrowe dla jednego dziecka?

Czy łóżko piętrowe dla jednego dziecka ma sens, skoro przeznaczone jest tylko dla jednego dziecka? Zdecydowanie tak, zwłaszcza tam gdzie mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, w takich wypadkach łóżko piętrowe może być jedynym rozwiązaniem. W przestrzeni pod łóżkiem producent jest w stanie umieścić biurko, a nawet szafę. Najlepiej można osądzić na dołączonych zdjęciach.

 

   

Łóżko piętrowe Smoozy i Jack, dla jednego dziecka, ale z wieloma miejscami do przechowywania i biurkiem

 

Łóżka piętrowe dla jednego dziecka są równie popularne jak łóżko dla dwójki dzieci. Oprócz zaprezentowanych dzisiaj łóżek piętrowych dla jednego dziecka, francuski producent oferuje również łóżka wielofunkcyjne z miejscem do spania umieszczonym niżej niż u łóżek piętrowych, które również zasługują na uwagę, ale o tym w następnym odcinku..