Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Meble Aldo to nie tylko meble

Sklep internetowy Meble Aldo to nie tylko szeroka oferta jakościowych mebli renomowanych producentów z Francji, Niemiec, Holandii, Danii czy Belgii, ale również usługi. Najważniejszą i najbardziej docenianą przez naszych klientów usługą, to rzecz jasna darmowy transport na terenie całego kraju, ale oprócz tego oferujemy darmowe doradztwo online, czy instrukcje i katalogi do pobrania.
Nasi klienci oceniają bardzo pozytywnie zwłaszcza czat, a to dzięki możliwości natychmiastowej reakcji na zapytania w sprawach kolorystyki, konstrukcji, materiałów czy też dostępności. Cieszy nas również wysokie zainteresowanie naszym facebookiem, zwłaszcza Wasze reakcje i komentarze na poszczególne produkty są dla nas źródłem inspiracji w poszerzaniu naszej oferty. Często wykorzystywanym źródłem informacji staje się ostatnio Youtube. Krótki film potrafi czasem lepiej pomóc przy podejmowaniu decyzji niż seria zdjęć. Cieszy nas aktywne korzystanie naszych klientów z tych dodatkowych źródeł informacji i obiecujemy, że tak jak dotychczas, postaramy się każdy komentarz i sugestię wykorzystać do ulepszenia naszej oferty i uproszczenia korzystania z niej.

Co nowego w Meble Aldo?


Nowości w naszym sklepie nigdy nie brakuje, a te najaktualniejsze zawsze można je znaleźć w kategorii nasze nowości. Polecamy jednak zwrócić szczególną uwagę na produkty duńskiego producenta, który oferuje możliwość indywidualnego zestawienia pokoju dziecięcego dokładnie według własnych potrzeb. Wszystkie elementy widoczne na zdjęciu można zamówić osobno i w zależności od potrzeb zamówić tylko łóżko czy szafę albo kompletny zestaw z dekoracjami. 

 

Wybierając tylko łóżko, można indywidualnie dobrać wszystkie jego elementy i w zależności od potrzeb zamówić tylko klasyczne łóżko, dodać barierkę lub stworzyć łóżko piętrowe z tkaniną dekoracyjną i poduszkami.

 

To oczywiście nie wszystko i można kontynuować, dołączając zjeżdżalnię czy następne dekoracje.

Możliwości są prawie nie ograniczone i mamy nadzieję, że ten sposób indywidualnego tworzenia zestawów mebli spodoba się Państwu tak samo jak wiele innych nowości przedtem..