Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wybór mebli prosto i szybko

Dla sprzedaży internetowej, i nie dotyczy to tylko sprzedaży mebli, podstawą jest jasna przejrzysta oferta. Ne naszych stronach staramy się by asortyment był posortowany według popularności w okresie poprzednim. Staramy się by na naszych stronach klient zawsze miał po ręką to czego właśnie poszukuje. Staramy się więc, według potrzeb, wprowadzać nowe kategorie i produkty w nadziei, że często chwalona w waszych opiniach przejrzystość stron, zostanie zachowana a klient jeszcze szybciej znajdzie to czego potrzebuje. Cóż więc nowego sklep Meble Aldo wprowadził?

 

Łóżka dla dzieci

Kategoria łóżek dziecięcych jest bardzo obszerna. Klient z reguły ma jasne wyobrażenie jakiego łóżka poszukuje, wie jaką przestrzeń ma do dyspozycji i czy poszukuje łóżka dla jednego czy dwójki dzieci, czy ma ty być proste łóżko, czy też łóżko z szufladą lub łóżko wielofunkcyjne i ma jasno stanowiony limit cenowy. Jak więc rozdzieliliśmy łóżka dziecięce?

 

   

 

W skrócie przedstawimy kategorie ustawione według popularności wyszukiwania. Wszystkie jednak mają wspólną jedną cechę a mianowicie powierzchnię spania pod materac 90x200 cm. W cenie każdego łóżka jest też wliczony stelaż.- Łóżka piętrowe dla dzieci - najpopularniejsza kategoria obejmująca również łóżka wielofunkcyjne będące częstym rozwiązaniem umeblowania pokoju dziecięcego dla rodzeństwa. Kategoria na tyle popularna, że zasłużyła na samodzielność i nie stanowi podkategorii działu łóżek dla dzieci ale jest samodzielnym działem.


- Łóżka dla dzieci -drugi dział naszego sklepu zajmujący się łóżkami dla dzieci. Obejmuje wszystkie rodzaje łóżek podzielone do poszczególnych kategorii.
Łóżka dla dzieci białe - wszystkie rodzaje łóżek w najpopularniejszym kolorze
Tanie łóżka dla dzieci - pod warunkiem zakupu jakościowego materaca można zaoszczędzić na samym łóżku
Łóżka z dostawką - bardzo popularne do pokoi dla rodzeństwa
Łóżka dziecięce z barierą - szczególnie przydatne dla mniejszych dzieci
Łóżka dziecięce z pojemnikiem - poszukiwane do małych pokoi  

    

 

W podobny sposób podzielone są również sypialni a raczej łóżka dla dorosłych, ale o tym następnym razem. Oczywiście dodawanie i sortowanie kategorii na podstawie ich popularności nie dotyczy tylko łóżek, ale tak samo stołów, szaf i całej reszty naszej oferty. Mamy, nadzieję, że dzięki temu wyszukiwanie będzie prostsze, wygodniejsze i jeszcze szybsze i pozytywnie odbije się na zadowoleniu klientów.