ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sklep Meble Aldo ciągle poszerza ofertę usług

I nie tylko usług. Nowością na nasyzch stronach jest możliwość obejrzenia reklamowych i instruktażowych filmów video. Filmy mebli z naszej oferty na pewno pomogą w podjęciu decyzji przy wyborze mebli. Pod zakładką Aldo Youtube można obejrzeć wiele filmów prezentujących funkcje mebli, czy sposoby ich wykorzystania. Można także zobaczyć jak mogą wyglądać wnętrza wyposażone meblami z naszej oferty. Standardem pozostaje darmowy transport na terenie całego kraju. Według narastającej ilości wejść do sekcji filmów video, sądzimy że udostępnienie tych materiałów było krokiem we właściwym kierunku. Cieszy nas to bardzo i obiecujemy kontynuować wprowadzanie nowych usług.

 

Staramy się również wprowadzać nowe kolekcje uwzględniające najnowocześniejsze trendy nie tylko w modzie i kolorystyce, ale również co konstrukcji i materiałów. Jednym z najszybciej rozwijających się segmentów to oczywiście pokoje dziecięce. W kategorii tej pojawia się najwięcej nowych konstrukcji. Większość z nich dotyczy wielofunkcyjności mebli dziecięcych. Najpopularniejszą kategorią mebli dziecięcych to łóżka wielofunkcyjne, które potrafią zaoszczędzić drogocenną przestrzeń pokoju dziecięcego.

 

  

 

Na dołączonym zdjęciu prezentujemy hity sezonu 2014, wielofunkcyjne łóżko Space up i łóżko piętrowe z dostawką Bibop. Oba te produkty to dzieło naszego francuskiego partnera. Mebli z niewiarygodnymi wręcz właściwościami jest jednak o wiele więcej. Nowości na naszych stronach pojawiają się codziennie. Strony są w ciągłym ruchu i warto zaglądać do nas. Równie często jak nowości, pojawiają się również krótkotrwałe promocje. Dzięki nim mają Państwo okazję nabyć wybrany mebel, lub cały zestaw, w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.