Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wewnętrzny układ wbudowanej szafy

Szafa wnękowa na zamówienie to z pewnością świetne rozwiązanie do przechowywania, ale niestety również kosztowne i w wielu przypadkach na szafę wnękową musimy czekać długie tygodnie. Dziś jednak można zaaranżować szafę wnękową w zupełnie inny, bardzo prosty sposób. Nie potrzebujesz konfiguratora do szafy wnękowej na naszej stronie internetowej, możesz wybierać z przejrzystej oferty poszczególnych części, od półek, szuflad, organizerów i frontów w wybranym odcieniu i samodzielnie zbudować swoją szafę wnękową. Tak, nawet w ten prosty sposób, dzięki wyrafinowanemu wzornictwu, można dziś zaaranżować przestrzeń do przechowywania dla każdego rodzaju wnętrza lub, powiedzmy, pokoju.

 

Wbudowane szafy do sypialni

Najczęściej wykorzystujemy wnętrze sypialni na dużą szafę lub szafę wnękową. Na naszej stronie dostępne są dwie opcje szafy do zabudowy. Można wybrać tak jak podglądaliśmy z oferty części, gdzie decydujemy o ostatecznej formie szafy wnękowej, ale oczywiście również o ich wymiarach, ilości półek, szuflad, można zdecydować czy pozostawiamy szafę wnękową otwartą czy również dostawiamy do niej skrzydła, aby szafa wnękowa mogła być zamknięta. Można jednak również zbudować szafę wnękową częściowo zamkniętą, a częściowo otwartą. Krótko mówiąc, u nas zdecydowanie nie potrzebujesz konfiguratora, aby zaprojektować szafę do zabudowy, możesz wybrać wszystko pięknie z szeregu kompletnych części.

 

                                                                    Garderoba Extenso - oferta częściowa

 

Dobrym przykładem jest kolekcja części Extenso do budowy garderoby, szaf wnękowych, na naszym zdjęciu ilustracyjnym. Oferta francuskiego producenta, która pozwala, dzięki szerokiej gamie części, na montaż według własnych wymiarów pomieszczenia, a także według własnej objętości przechowywania. Ogromną zaletą podczas montażu szafy wnękowej w tym wyjątkowym designie lub kolekcji, jest możliwość wyboru wewnętrznego układu szafy wnękowej. Bardzo ważnym argumentem dla tych, którzy spieszą się z miejscem do przechowywania, jest również fakt, że szafa do zabudowy definiowana samodzielnie, to zdecydowanie nie kilka tygodni oczekiwania, ale dostawa jest bardzo szybka, w ciągu dwóch tygodni.

Możliwość wyboru wewnętrznego układu szafy do zabudowy to kwintesencja całej kolekcji. Nie brakuje w niej bardzo nowoczesnych rozwiązań, takich jak wieszak na spodnie, ale praktyczne są także różne rozmiary szuflad i półek. Szafki i półki można pozostawić otwarte, można też ponownie wybierać spośród części z drzwiami w różnych odcieniach, nawet lustrzanymi, które są szczególnie potrzebne kobietom. Dzięki kolekcji Extenso możesz naprawdę nadać porządek i znaczenie swoim rzeczom. Inną dużą grupą popularnych przestrzeni do przechowywania są otwarte szafy, które bardzo często uzupełniają wnętrze sypialni.

 

Szafa otwarta Garnitur biały ekstra duży III    Szafa otwarta Garnitur dąb prosty duży

 

Wbudowane szafy do pokoju dziecięcego

Potrzeba przestrzeni do przechowywania, zwłaszcza w pokoju dziecięcym, jest w wielu przypadkach dużym wyzwaniem. Również w tym przypadku można maksymalnie wykorzystać przestrzeń dostępną do przechowywania, korzystając z szaf do zabudowy do pokoju dziecięcego z kolekcji Cascina, którą prezentujemy na naszej stronie jako wyłączny przedstawiciel hiszpańskiego producenta. Nieskończony zakres możliwości dzięki gamie części, możliwości aranżacji narożnej, możliwości połączenia szaf z biurkiem za pomocą półki, a wszystko to możesz wybrać według własnych potrzeb. Dla nas, jako sprzedawcy, jest to jednak bardzo korzystne dla małej przestrzeni, możliwy montaż narożny, a także za pomocą półki połączenie z biurkiem. Te dwa aspekty w kompleksowym projekcie pokoju dziecięcego mogą naprawdę maksymalnie wykorzystać przestrzeń dla dzieci, a także zapewnić jak najwięcej miejsca do przechowywania.

 

                                                   Pokój dziecięcy w częściach Cascina,shade - kolekcja

 

I tutaj również możesz być projektantem, przynajmniej przez chwilę, i wybierając części nadać ostateczny kształt całemu zespołowi szafy, a także jej wewnętrznemu układowi. To od Ciebie zależy, jakie będą ogólne wymiary wbudowanej szafy i jak dopasujesz wszystko do wnętrza.

 

Wbudowane szafy do przedpokoju

Jeśli jesteś zmęczony klasycznymi ścianami w przedpokoju, które co prawda przeżyły swój czas, dziś masz możliwość wyboru spośród bardzo nowoczesnych szaf wnękowych lub możemy również powiedzieć otwartych szaf, których szerokość ponownie możesz sam określić. Możliwe jest "wbudowanie" szafy we wnękę lub po prostu w przestrzeń i dobranie szerokości do własnych potrzeb.

 

                                                                              Szafa otwarta Przepływ

 

Wbudowane szafy do przedpokoju to inspiracja, która z pewnością ma sens tam, gdzie jest bardzo mało miejsca. Z pewnością pod wieloma względami jest to również mniej kosztowne rozwiązanie do przechowywania w przedpokoju. Z pewnością nie boimy się nawet powiedzieć, lepszy przegląd wszystkich strojów i innych przedmiotów, które przechowujesz w otwartej szafie. A jeśli potrzebujesz wszystko ładnie zamknąć lub ukryć, dostępnych jest wiele wzorów z bardzo praktycznym zawiasem. Dzięki temu można szybko zrobić porządek, gdy pojawi się niespodziewany gość. A dlaczego nie baliśmy się użyć określenia "szafy wnękowe"? Ponieważ zdecydowana większość wzorów ma wybór szerokości, który ponownie zależy od Ciebie i tylko od Ciebie.

 

Wbudowane szafy na poddasze

Cieszymy się, że możemy zaoferować kilka ciekawych projektów dla tej nietypowej przestrzeni. Przestrzeń na poddaszu jest nieco bardziej wymagająca do umeblowania, ponieważ jeśli nie wypełnisz tej przestrzeni, jest ona niepotrzebnie pusta i niewykorzystana. Chociaż prawda jest taka, że sufity na poddaszu, pokoje na poddaszu są na topie. Z drugiej znowu strony, jeśli wypełnimy dany kąt meblami, które zapewnią miejsce do przechowywania, to jeszcze bardziej wzmocni to wnętrze, nadając mu naprawdę fajny klimat. A my chcielibyśmy przedstawić kilka opcji na umeblowanie tej pięknej przestrzeni. Może nie do końca szafa wnękowa na poddaszu, ale raczej szafa wnękowa, chociaż układ wewnętrzny jednej z szaf to drążek do szafy. Tym bardziej uważamy, że sugestie na poniższych zdjęciach ilustracyjnych są bardzo korzystne dla właścicieli loftu.

 

Komody pod sufitem w zestawie Under large oak    Komody pod sufit w zestawie Under medium white

 

Ponownie, to Ty określasz szerokość całego zestawu, Ty określasz wewnętrzny układ szafek poprzez wybór szafek. Krótko mówiąc, dzięki szafom wnękowym, na które nie trzeba czekać tygodniami, można dziś zaaranżować przestrzeń do przechowywania łatwo, szybko i z takim samym korzystnym efektem końcowym dzięki pomysłowym projektom.