Komody pod sufit w zestawie Under medium white

Producent: Gaut Top
Kod: GA009-2024
  • wysokość 110 cm, szerokość 139 cm, głębokość 50 cm
  • dwie komody w zestawie, możliwość dokupienia osobno
  • w większej komodzie drążek na garderobę
  • dzięki kształtowi komody maksymalne wykorzystanie nietypowego pomieszczenia
  • Francuski producent mebli
BEZPŁATNY Darmowy
BEZPŁATNY transport. Dostarczamy bez zmian.

Wysyłka bezproblemowa

Posiadamy własny transport, więc nie musisz się o nic martwić.

Oszczędności od kilkadziesiąt do kilkaset złotych

Dostawa produktów może często zwiększyć całkowitą cenę zamówienia nawet o kilkaset złotych, nie płacicie za wysyłkę.

Darmowy transport

Nasi kierowcy dostarczą Twoje meble w kartonach za darmo przy zamówieniu powyżej 2080 PLN.

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 395,48 zł
2 155,93 zł
-10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 395,48 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 110 cm
Szerokość (cm): 139 cm
Głębokość: 50 cm
Ilość paczek: 2 szt.
Waga: 60 kg
Kolor: biały
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Komody do niekonwencjonalnej przestrzeni, często mile widziane rozwiązanie

Cieszymy się, że możemy zaprezentować na naszej stronie internetowej szereg nietypowych rozwiązań, projektów, których nie znajdziesz nigdzie indziej, projektów, które oferujemy wyłącznie w imieniu francuskiego producenta. Jeśli i Ty jesteś posiadaczem nieszablonowej przestrzeni i zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać swoje wnętrze, to te nieszablonowe komody przeznaczone do przestrzeni pod sufitem mogą przypaść Ci do gustu. Prezentujemy komody w zestawie dwóch sztuk, w wersji większej i mniejszej, ale komody można również zakupić osobno, lub wręcz przeciwnie, na podstawie ilości komód można określić, jak szeroki będzie zestaw w danym pomieszczeniu.Komody idealnie sprawdzą się w przedpokoju jako praktyczne półki na buty i miejsce na inne niezbędne w przedpokoju rzeczy czy przedmioty, ale równie dobrze możemy wyobrazić je sobie w biurze czy salonie. Ale może ktoś wykorzysta przestrzeń sypialni, ponieważ wewnętrzny układ komody obejmuje również drążek do szafy, gdzie to od Ciebie zależy, czy wykorzystasz ten dodatkowy element.

Dzięki kształtowi komody możesz w pełni wykorzystać tzw. pusty narożnik, który wypełnisz i wykorzystasz jako przestrzeń do przechowywania. Szczegółowe wymiary, czy komody odpowiednie również dla Ciebie, znajdziesz na naszych zdjęciach poglądowych, podobnie jak inne wzory, czy również zestaw komód w naturalnym odcieniu. W Aldo Furniture preferowane są nietypowe projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej, ponieważ na naszym rynku wciąż brakuje niektórych rodzajów mebli. Uważamy, że komody z kolekcji Under, które prezentujemy wyłącznie na naszej stronie w imieniu francuskiego producenta, również można określić jako nieszablonowe i bardzo praktyczne. Materiałem do produkcji była płyta laminowana, dostarczona naszym własnym transportem bez uszkodzeń.

Meble Aldo, design jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawiciel stwa od danego producenta niesie ze sobą pewną wagę wiarygodnej firmy dla klientów . Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem z kilkoma producentami. Co więcej, dla Państwa jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma ten urok, że czyni Państwa wnętrza oryginalnymi i niekonwencjonalnymi. Ekskluzywne przedstawicielstwo to również piękne projekty, które są koniecznością dla klienta, i to właśnie staramy się osiągnąć od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Gautier
Zespół projektowy Gautier ma wielką przyjemność zaprezentować Państwu w tym roku kolejne bardzo ekscytujące nowe kolekcje mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupiająca się przede wszystkim na harmonii, szczerości i spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe podnoszenie jakości i dbałości o szczegóły. Producent oferuje projekty i propozycje mebli dostosowane do dzisiejszego stylu życia.Zwraca również uwagę na ochronę środowiska, zwłaszcza w sposobie produkcji. Oferuje również certyfikaty dla swoich kolekcji mebli.

Produkty podobne

10%
Komody pod sufitem w zestawie Under medium

Komody pod sufitem w zestawie Under medium

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 395,48 zł
2 155,93 zł
Komoda pod sufit podwieszany Under large white

Komoda pod sufit podwieszany Under large white

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 263,81 zł
Komoda pod sufit podwieszony Under small white

Komoda pod sufit podwieszony Under small white

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 131,67 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych