Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Gwarancja zakupu? Wybierz spośród mebli montowanych

Drodzy rodzice, również i Wy chcielibyście kupić „idealny pokój dziecięcy dla swoich pociech? Zaufaj nam, jako sprzedawcy robimy wszystko dlatego, aby Twój wybór był tylko najlepszy, a przede wszystkim bezpieczny. Dlaczego warto wybrać pokój dziecięcy na naszej stronie internetowej? Jakie są zalety zakupu mebli dziecięcych w Aldo? Zapomnijmy o tym, że nasza firma istnieje na rynku już prawie dwadzieścia lat i skupmy się bardziej na własnej prezentacji mebli dla Waszych dzieci. Być może najważniejszą rzeczą w Aldo jest to, że u nas możesz wybrać meble dziecięce ze zdjęć realistycznie zmontowanych mebli. Wszystko, co znajduje się w naszej ofercie, jest najpierw testowane przez same dzieci. A dla nas, jako sprzedawcy, dzieci są najlepszą informacją zwrotną, którą w naturalny sposób wykorzystujemy, aby Twoje dzieci były jak najbardziej zadowolone i szczęśliwe.

 

                                                      Meble ze zdjęć realistycznie zmontowanych designow

 

Wybór projektów na podstawie zdjęć faktycznie zmontowanych mebli to także gwarancja, że ​​wybrane przez Ciebie meble będą rzeczywiście wyglądać jak na zdjęciach. Bo o jakości najwięcej mówią prawdziwe zdjęcia i realistycznie zmontowane meble. Fotografie realistycznie zmontowanych mebli mają jednak wiele zalet. Będziemy je stopniowo definiować w dzisiejszym wykładzie.

 

 

                                                       Łóżko piętrowe dla dzieci z przestrzenią Shelter dąb

 

 

Odcień na pewno Cię nie zawiedzie, „niemilo” nie zaskoczy Cię

Jeśli wybierzesz mebel na podstawie zdjęcia, na którym produkt jest faktycznie zmontowany, masz pewność, że odcień będzie odpowiadał rzeczywistości. Dostarczymy dokładnie taki odcień, jaki widzisz na zdjęciu, więc na pewno nie będziesz zawiedziony, że odcień na zdjęciu był zupełnie inny. Wierzymy również, że wielu z Was spotkało się już z tą niemiłą niespodzianką, gdy odcień nie odpowiadał rzeczywistości. A to zawsze może się zdarzyć, jeśli nie masz możliwości wyboru spośród zdjęć zmontowanych mebli, ale jedynie wizualizacje, które powstają w programie komputerowym. Na takich wizualizacjach odcień bardzo rzadko odpowiada rzeczywistości. Mały przykład. Na pierwszym zdjęciu łóżko piętrowe Shelter, które Państwu oferujemy w tradycyjnym połączeniu skandynawskich odcieni jasnego dębu i bieli, stworzone jako wizualizacja w programie. Drugie zdjęcie zrobione jest z realistycznie zmontowanego łóżka piętrowego. Wierzymy jednak, że sami rozpoznaliście, które zdjęcie jest tylko wizualizacją, a które zdjęcie zostało zrobione w naszym studiu z naszymi dziećmi, kiedy składaliśmy łóżko piętrowe. A dzieci mogły od razu tego spróbować. Dla nas różnica, tylko w odcieniach, jest rażąca.

 

Łóżko piętrowe Bo1 90x200 - cascina, białe    

 

Ale jak już wspomnieliśmy we wstępie, zdjęcia rzeczywistego ustawienia, w tym przypadku łóżek piętrowych, powiedzą Ci na wiele innych sposobów, niż tylko to, czy podoba Ci się cień i czy będzie pasował do Twojego wnętrza. To, czy będzie pasować do łóżka i czy będzie pasować do nowo ułożonej podłogi, świeżo pomalowanych ścian, krótko mówiąc, aby odcień Państwu odpowiadał, nie jest dla nas przywilejem, ale przede wszystkim zasadą.

 

Znam wymiary mebli, ale czy na pewno są odpowiednie dla moich dzieci?

Tak, wszyscy sprzedawcy podają wymiary mebli, takie jak wysokość, szerokość i głębokość łóżka piętrowego. Ale czy to naprawdę wystarczająca informacja dla Ciebie? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad innymi wymiarami? Często pytacie nas, szczególnie w przypadku łóżek piętrowych, jaki jest odstęp pomiędzy łóżkami. A my sumiennie odpowiadamy Państwu 71 cm. Ale co ta informacja daje wam, rodzicom? Czy nie lepiej ocenić wymiary na prawdziwym zdjęciu łóżka piętrowego? Wierzymy, że pokazana na zdjęciu przestrzeń pomiędzy łóżkami dla Twojego mniejszego dziecka, a także jego starszej siostry, da każdemu z Was pewność, czy to konkretne łóżko piętrowe jest odpowiednie dla Waszego dziecka i czy jego wymiary są wystarczające.

 

                                               Łóżko piętrowe dla dzieci z przestrzenią Shelter dąbZasadnicza różnica pomiędzy informacją w postaci liczby 71 cm, o której tylko gdzieś przeczytacie, a prawdziwym zdjęciem tego, jak dzieci będą się czuć w przestrzeni między dolnym i górnym łóżkiem, gdy będzie to 71 cm, jest naprawdę uderzająca. Wszystko mówi? Co myślisz? Podobnie przedstawienie schodów, na których stoi starsza siostra. Czy są dla niej wygodne, czy są dla niej odpowiednie? Wierzymy, że wszystkie nasze zdjęcia, które tworzymy dla Ciebie z naszym zespołem, będą miały dla Ciebie znaczenie.

Czy moje dzieci poradzą sobie z łóżkiem piętrowym? Czy jest to dla nich bezpieczne?

Oczywiście każde dziecko jest inne, każde dziecko jest „niespokojne” w inny sposób, ale to Wy, rodzice, decydujecie i wiecie najlepiej, co jest idealne dla Waszego dziecka. Wzorów jest cała gama i bazując wyłącznie na wizualizacjach tworzonych na komputerze, uważamy, że bardzo trudno Wam, rodzicom, podjąć decyzję, a przede wszystkim wyobrazić sobie, jak wysokie jest łóżko piętrowe, czy stopnie są bezpieczne i czy gabaryty i montaż lub układ łóżka jest dla Ciebie, a zwłaszcza dla Twoich dzieci, idealny. I dlatego robiąc zdjęcia realistycznie zmontowanych mebli stawiamy także na funkcjonalność i wygodę, aby nasze dzieci mogły dać Wam wyobrażenie jak będą wyglądać w Waszym domu.

 

                                            

 

Jest wiele rzeczy, szczególnie w przypadku mebli dziecięcych, gdzie same informacje techniczne nie wystarczą. Prawdziwych odcieni, wymiarów, emocji i uczuć, których nigdy nie uzyskasz za pomocą wizualizacji w żadnym z programów. Świat realny zawsze pozostanie światem realnym, a przynajmniej taką mamy nadzieję, mimo że coraz częściej otaczają nas nowe technologie. Jeśli więc nadal chcesz zostać z nami w realnym świecie, na pewno chcesz kupić meble, aby móc wyposażyć swoje dzieci w idealny pokój dziecięcy, u nas w Aldo naprawdę możesz.