Dlaczego kupować w ALDO ?

Zastanawiasz się dlaczego warto wybrać MEBLE ALDO? Chcesz być zadowolony z zakupu? Niektóre z oferowanych przez nas usług mogą Cię zadowolić. Nie wystarczy tylko sprzedawać meble, trzeba zadbać o klienta!

 

  • Meble Aldo w tym roku są na rynku już 15 lat, co oznacza także solidność i zaufanie

  • Powyżej 2080 zł oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całej Polski

  • Meble dostarczymy bezpiecznie i bez uszkodzeń

  • mniejsze zamówienia realizują dostawcy

  • możliwość zamówienia zwrotu mebli gdziekolwiek sobie życzysz

  • największa oferta mebli na magazynie, ekskluzywność, design, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej

  • rozpatrzenie reklamacji od 2 do 7 dni

  • zdjęcia prawdziwych zmontowanych mebli, to projekt, który nie może zawieść

 

                        Pokój dziecięcy dla dwóch dzieci Artic white

 

15 lat z meblami Aldo

15ctka jest dla nas ważna i wierzymy, że jest ważna także dla Was, naszych klientów. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nas zadowoleni przez kolejne 15 lat.

15 lat zadowolenia klientów od 96-97%

15 lat średni czas dostawy 5 dni

Od 15 lat dostarczamy meble 99% z Was w ciągu 10 dni

Od 15 lat dostarczamy meble tez własnymi samochodami i wykwalifikowanymi kierowcami

Od 15 lat rozpatrujemy reklamacje w ciągu 5 dni

Od 15 lat największa oferta mebli w magazynie

Od 15 lat największa oferta mebli dziecięcych

Łóżka piętrowe są naszym najlepiej sprzedającym się produktem już od 15 lat z rzędu

15 lat ekskluzywnej oferty mebli, wzorów, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Od 15 lat współpracujemy z producentami francuskimi, hiszpańskimi i wieloma innymi

Możesz także śledzić nas w sieciach społecznościowych przez 15 lat

Jesteśmy tu dla Was od 15 lat, nawet w weekendy

Od 15 lat opiekuje się Państwem ten sam zespół

Od 15 lat wierzymy, że nadal będziemy dostarczać dla Państwa tylko najbardziej oryginalne projekty

Twoje dzieci cieszą się naszymi meblami już od 15 lat

Od 15 lat prezentujemy meble, które dzieci same wypróbowały, dlatego jesteśmy pewni, że Twoje dzieci będą zadowolone

 

                 Łóżko piętrowe dla dzieci z przestrzenią Shelter dąb    /lozko-pietrowe-dla-dzieci-z-przestrzenia-shelter-dab-x120066

 

Meble Aldo, meble, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Firma meblowa Aldo oferuje projekty z całego świata i jesteśmy bardzo dumni z faktu, że zdobyliśmy zaufanie czołowych producentów z Francji, Hiszpanii, Belgii, Danii i innych krajów do tego stopnia, że ​​meble, które można znaleźć w naszej ofercie na stronie tak naprawdę nie ma nigdzie indziej. Wszystko w ekskluzywnej reprezentacji, projekty, które ośmielamy się twierdzić, należą do bardzo pomysłowych i oryginalnych i z pewnością ułatwią Ci życie, lub też zaoszczędzą najwięcej miejsca w danym wnętrzu.

Dodatkowo Meble Aldo posiada największy asortyment mebli na magazynie i możemy pochwalić się kolejnym rekordem w tym roku, jakim jest to, że meble dostarczyliśmy do 97% z Was w ciągu 10 dni, a średni czas dostawy dla nas to 5 dnia. Czy to nie cudowne? Jeśli nie lubisz czekać na zamówiony towar, dołącz do nas.

 

Łóżko piętrowe dla ucznia Urbanic czarne      /lozko-pietrowe-dla-ucznia-urbanic-czarne-x116202

 

Podajemy terminy dostaw min. 24–48 godzin wcześniej. Jeśli wybierzesz spośród szerokiej oferty mebli dostępnych na magazynie z dostawą w ciągu 10 dni, możesz liczyć na ten termin. Po otrzymaniu zamówienia nasz pracownik w ciągu najbliższych dni skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia gotowości mebli do wysyłki oraz poinformuje o terminie dostawy. Do podanego terminu nie wlicza się weekendów, towar znajdujący się na magazynie zostanie dostarczony w ciągu 10 dni roboczych. W przypadku towarów znajdujących się na stanie magazynowym, które są również objęte promocją, dostawa mebli nie może zostać zrealizowana w późniejszym terminie zgodnie z Państwa życzeniem, odbiór mebli magazynowych musi faktycznie zostać dostarczony w określonym terminie 10 dni.

 

Meble Aldo bardzo starannie dobierają projekt, meble Aldo wybierają z kim współpracują

Projektowanie, zabawa, szczęśliwe dzieci, to wszystko związane z wyposażeniem pokoju dziecięcego. A ponieważ nasz zespół pracowników jest przede wszystkim do Twojej dyspozycji, aby mieć pewność, że wybierzesz odpowiednie meble, będziesz z nich zadowolony i że wszystko dostarczymy Ci szybko i bezproblemowo, starannie dobieramy także producentów, z którymi współpracujemy. Naszym priorytetem jest jakość i oryginalne wzornictwo.

 

      

 

Meble z Hiszpanii, Francji, Belgii, Danii i Holandii. Każdy gust ma niezaprzeczalną zaletę, u nas znajdziesz naprawdę oryginalny design, który sprawi radość Twoim dzieciom, a tło i pokój ich dzieci również będą bezpieczne. Wraz z naszymi dostawcami, których produkty prezentujemy Państwu wyłącznie na naszej stronie internetowej, zajmujemy się projektowaniem, zajmujemy się tym, co lubicie Państwo, klienci, na cyklicznych spotkaniach w całej Europie. A te spotkania są zawsze bardzo pożyteczne.

 

Wyłączna sprzedaż na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

Meble dziecięce zdobyły rzeszę klientów swoim nowym, niepowtarzalnym podejściem do urządzania pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe o bardzo nowoczesnym designie i możliwości wyboru wielu pastelowych odcieni to dokładnie to, czego brakowało na naszym rynku i cieszymy się, że możemy zaprezentować na naszej stronie projekt hiszpańskiego producenta jako wyjątkową, ekskluzywną ofertę. Warto zajrzeć także do oferty innych producentów, na przykład łóżka piętrowego w formie domku ze zjeżdżalnią i praktyczną szafą pod spodem. Krótko mówiąc, w meblach Aldo zawsze znajdziesz oryginalne designy, których nie znajdziesz nigdzie indziej dzięki ekskluzywnej reprezentacji.
                                   

Życzymy przyjemnych zakupów i inspiracji dla Twojego domu
Zespół roboczy Meble Aldo