ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport


Dlaczego kupować w ALDO ?

Istnieje wiele sklepów sprzedających meble, zapewne więc pytacie, dlaczego miałbym wybrać Meble Aldo? Decyzja zawsze należeć będzie do Państwa, ale nim zapadnie, warto sprawdzić czy inny sklep jest w stanie zaoferować to samo co my!

 

oferujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju (nie obejmuje wniesienia czy montażu) 
sprzedajemy towar bezpośrednio od renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem 
sprzedajemy towar, który sprawdził się na bardzo wymagających rynkach zachodnich 
oferujemy doradztwo przez 7 dni w tygodni po 24 godz. na dobę (staramy się odpowiadać na pytania klientów nawet w weekendy) 
oferujemy do dyspozycji katalogi i instrukcje w wersji elektronicznej 
oferujemy najpopularniejsze pozycje naszej oferty z gwarantowaną dostawą do 4 dni roboczych
niczego nie trzeba opłacać przed realizacją dostawy, nie ma w naszym sklepie zaliczek ani kaucji 
oferujemy markowe meble producentów NewJoy, Interlink, Nova Solo, Gami, Hoppekids, Parisot Groupe, Cilek i innych

 

        

  

Zgłaszamy terminy dostawy minimum dobę przed jej realizacją (z reguły o wiele wcześniej)Zamawiając towar z kategorii gwarantowanej dostawy do 4 dni roboc, ten termin dotyczy dni roboczych. Po otrzymaniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem informując czy wysyłka będzie realizowana w dniu złożenia zamówienia czy w dniu następnym. 

 

Sklep Meble Aldo pieczołowicie wybiera meble do swej oferty

Nasi pracownicy pilnie obserwują trendy w branży meblowej i starają się jak najszybciej wprowadzać je do oferty sklepu. Staramy się zawsze być w czołówce pod względem wprowadzania innowacyjnego wzornictwa, konstrukcji, materiałów czy kolorystyki. Wprowadzamy elastyczne i kompleksowe kolekcje wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. Dla projektujących pokój dziecięcy jesteśmy w stanie dostarczyć jego wyposażenie do najmniejszych szczegółów, od łóżkaszafybiurka aż po komody, regały czy dekoracje i wszelkiego rodzaju akcesoria. Jesteśmy również w stanie pomóc w uzupełnieniu poszczególnych elementów umeblowania w sytuacjach kryzysowych. W sytuacjach, kiedy głównie chodzi o czas, zawsze można skorzystać z kategorii mebli z gwarancją dostawy do 3-4 dni roboczychn. Kategorii, którą w zasadzie stworzyli sami nasi klienci. Kategoria ta zawiera najpopularniejsze elementy a nawet całe zestawy mebli do dyspozycji w naszym magazynie, z możliwością prawie natychmiastowej wysyłki..

 

Życzymy udanych zakupów i wieloletniego zadowolenia z mebli zakupionych w sklepie Meble Aldo

 

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie