Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Z pewnością wybieramy meble dla dzieci

Wierzymy i mamy nadzieję, że na podstawie waszych próśb o prawdziwe zdjęcia naprawdę zmontowanych mebli, wybór mebli dla dzieci z nami będzie naprawdę łatwy dla wielu z was. Znajdziesz u nas różnorodne produkty, projekty, zwłaszcza meble dziecięce, gdzie wymiary łóżek w ogóle, a łóżek piętrowych w szczególności, trzeba nie tylko znać, ale także umieć je sobie wyobrazić.

W tym celu zdjęcia mebli z dziećmi są zdecydowanie najłatwiejszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy projekt jest i będzie odpowiedni dla Twoich dzieci. A dziś nasza historia dotyczy jednego z najlepiej sprzedających się łóżek piętrowych w tym roku, łóżka piętrowego Bibliobed, które można kupić dla dwójki, a nawet trójki dzieci. Projekt francuskiego producenta, którego produkty pokochaliście i którego produkty wprowadzamy wyłącznie w Aldo Furniture od prawie dwóch dekad.

 

                                             Łóżko piętrowe Bibliobed

 

Łóżko piętrowe to bezpieczny wybór, dzieci po prostu je uwielbiają

Łóżko piętrowe dla dzieci to pewny zakup, głównie dlatego, że dzieci po prostu uwielbiają łóżka piętrowe i wierzymy, że nawet nowe dzieci, które jeszcze się nie urodziły, będą je kochać przez wiele lat. Tak, to ulubiony wybór dzieci, ale także rodziców, choć z zupełnie innych powodów niż dzieci. Rodzice wybierają łóżko piętrowe jako rozwiązanie do spania dla dwójki, a często trójki dzieci przede wszystkim po to, aby zmaksymalizować przestrzeń w pokoju dziecięcym. Jeśli umieścisz na przykład trzy pojedyncze łóżka w pomieszczeniu, które masz do dyspozycji do umeblowania pokoju dziecięcego, każdy może obliczyć, że nie tylko po prostu nie zmieścisz dodatkowych i niezbędnych mebli w pokoju, ale także nie pozostanie miejsca na zabawę dla dzieci. I tak łóżka piętrowe stały się naprawdę najlepszym rozwiązaniem, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pokoju z kilkorgiem dzieci.

 

    

 

Łóżko piętrowe Bibliobed oferuje dzieciom mnóstwo zabawy. Wokół obu łóżek znajdują się praktyczne półki do przechowywania, które małe dzieci mogą wykorzystać na zabawki, a starsze na książki, telefon komórkowy i inne potrzeby adekwatne do wieku dziecka. Pod stopniami znajdują się szerokie podnóżki, na których dzieci również lubią siadać, ale są też inne tajne skrytki, które dzieci mogą wykorzystać na swoje skarby. Bardzo duża przestrzeń między łóżkami, w której można wygodnie usiąść i poczytać książkę lub po prostu posłuchać muzyki lub obejrzeć bajkę, z pewnością spodoba się dzieciom. Krótko mówiąc, przestrzeń między łóżkami to kolejna strefa komfortu dla dzieci.

 

                              

 

Łóżko piętrowe Bibliobed, które dziś przedstawiamy za pośrednictwem naszego regularnego czatu, jest również odpowiednim rozwiązaniem dla większych, nastoletnich dzieci. Nawet dla tak dużych dzieci, na przykład nastoletnich dziewczynek, łóżko piętrowe oferuje wystarczająco dużo miejsca. Oczywiście nie tylko między łóżkami. Ważna jest również wielkość przestrzeni do spania, która w tym przypadku jest wystarczająca również dla nastoletnich dzieci.

Uważamy, że zdjęcia z dziećmi, na przykład nastoletnimi dziewczynkami oglądającymi bajkę na tablecie, powiedzą ci więcej, niż gdybyś po prostu znalazł rozmiar między łóżkami w parametrach łóżka piętrowego 71 cm. A Ty? Która informacja ma dla Ciebie większy sens? Wymiar w liczbie, czy panie na pryczy oglądające bajkę na tablecie? Oczywiście wszystkie informacje znajdziesz u nas, ale nie tylko łóżko piętrowe Bibliobed, ale także inne i inne projekty, zawsze staramy się robić zdjęcia w taki sposób, aby zdjęcia były dla Ciebie jak najbardziej korzystne, abyś miał lepsze wyobrażenie o tym, czy produkt jest taki, który pokochają Twoje dzieci i będzie im odpowiadał przede wszystkim.

 

     

 

Jak prawidłowo wybrać łóżko piętrowe?

Najważniejsze pytanie brzmi: czym właściwie kierować się przy wyborze łóżka piętrowego dla dzieci? Jako sprzedawcy zawsze powtarzamy, aby robić wszystko po trochu i oceniać projekt łóżka piętrowego na podstawie jego wymiarów. To bardzo ważne. Wymiar odpowiedni do wieku dzieci, wymiar tak, aby łóżko piętrowe nie przeszkadzało w pokoju dziecięcym, tak, często rzeczywisty wymiar jest większy niż projekt.

Widzisz piękny projekt, ale wielkość miejsca do spania jest nieodpowiednia dla Twoich maluchów? W takim razie nie szukaj dalej, dziś w ofercie jest naprawdę duży wybór. Dostaniesz łóżka piętrowe dla dwójki dzieci, często dla trójki, więc pamiętaj, że każde dziecko powinno mieć swoje własne miejsce do przechowywania ulubionych zabawek i książek. Pamiętaj też, że będziesz szukał rozsądnego wyjaśnienia dla dzieci, dlaczego jedno powinno spać na górze, a drugie na dole. Ale napisaliśmy wiele artykułów o tym, dlaczego młodszy brat lub młodsza siostra poniżej szóstego roku życia powinni spać na dolnej pryczy.

 

Nie znajdziesz idealnego pokoju dziecięcego w nierealnym świecie

Zaprezentowaliśmy Państwu serię zdjęć z dziećmi, które z pewnością pomogą w ocenie projektu, a przede wszystkim pomogą potwierdzić, czy łóżko piętrowe Bibliobed jest odpowiednim rozwiązaniem dla Państwa pociech. Ale nawet wizualizacja stworzona w oprogramowaniu, zwłaszcza przez naszych partnerów biznesowych, nie jest niewiarygodna. Jest to wiarygodna wizualizacja tego, jak łóżko piętrowe będzie wyglądać w Twoim domu. Ale przecież zrozumienie rzeczywistego rozmiaru i poszczególnych wymiarów na podstawie samej wizualizacji jest, naszym zdaniem, bardzo trudne.

Zwłaszcza jeśli mówimy o zakupie mebli od sprzedawcy internetowego. Dlatego na naszej stronie do oferty poszczególnych wzorów podchodzimy indywidualnie, wykonując wymagające zdjęcia z dziećmi, abyś miał lepsze wyobrażenie i poczuł się jak w salonie meblowym. Wygenerowana komputerowo wizualizacja, którą pokazujemy poniżej, a tym samym my jako sprzedawcy, traktujemy jako zdjęcie, które ma dać wyobrażenie o rzeczywistym projekcie, a nie dać wyobrażenie o faktycznym, maksymalnym wykorzystaniu mebla.

 

Vizualizacja z komputera    Zdjęcia naprawdę zmontowanego łóżka piętrowego

 

Wreszcie, żaden program nie jest w stanie dokładnie odwzorować rzeczywistego odcienia mebla. I tak, dla nas robienie własnych zdjęć stało się zasadą, abyś montując łóżko piętrowe w swoim domu nie był zaskoczony czy zdziwiony, a raczej zadowolony, że wszystko jest tak, jak być powinno. Nasze własne zdjęcia, które wykonujemy dla Ciebie, są również gwarancją jakości wykonania. Wierzymy, że z pewnością będziesz w stanie stwierdzić, które zdjęcia przedstawiają rzeczywiste meble, a które zostały stworzone jako wizualizacje na komputerze.