Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktyczne meblościanki

W szerokiej ofercie mebli z Hiszpanii mamy również popularne meblościanki, stoliki RTV i meble do zagospodarowania jadalni. Meblościanki polecamy do większych pomieszczeń i są idealne do mieszkań w bloku. Meble są produkowane z jakościowej płyty laminowanej o grubości aż 30 mm. 

 

Wybór opcji ustawienia meblościanki podczas montażu

Prezentowana meblościanka na zdjęciach posiada dwie opcje ustawienia. Wszystkie elementy mogą być w linii prostej lub można ustawić meblościankę do litery L. Meblościanka jest głęboka tylko 40 cm, więc pozostaje jeszcze dużo miejsca dla stolika konferencyjnego i sofy. 

   

 

 

W ofercie mamy dwie opcje kolorystyczne. Pierwszą z nich jest dąb nebraska w połączeniu z białym połyskiem. Druga opcja to biały kolor i odcień concrete. Hiszpański producent ma naprawdę szeroką ofertę mebli do zagospodarowania wnętrz. Cechuje go nowoczesny design i praktyczność. Meblościanki są w przystępnych cenach i w ulubionnym minimalistycznym stylu.

 

   

 

Przed zakupem meblościanki do salonu należy przeanalizować kilka podstawowych informacji, by dokonać właściwego wyboru. Oczywiście oprócz wielkości przestrzeni, to przede wszystkim układ poszczególnych szafek i półek oraz zestaw rzeczy, które będą umieszczone w meblościance. Zapoznając się z wymienionymi faktami, nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać meblościankę idealnie dopasowaną, pod względem funkcji, materiałów, stylu i kolorystyki, do reszty umeblowania salonu.


Ponieważ upodobania mogą zmieniać się w czasie, to oprócz meblościanek stałych oferujemy nowoczesne meblościanki segmentowe, które można dowolnie składać. Te meblościanki można co jakiś czas zmieniać lub uzupełniać według aktualnych wymagań i upodobań i to za ułamek ceny zakupu nowej meblościanki. Co więcej, idealnie nadają się do częstych przeprowadzek.